(İddia) CS 2, 21 Ağustos'ta çıkış yapabilir!

Hype kalmadı artık çıkarsalar da ağır patlayacak bence. Yaz diyorsanız yazın başında çıkartın abi yaz bitti bunu kim oynayacak şu saatten sonra.

CS 2 duyurulduğunda 750-800 bin aktif oyuncu sayısı 1.2M'a kadar yükseldi. Hâlâ dört gözle bekleyen kitle kaybolmadı.

Ha ayrıca Valve işleri berbat edecek bir firma değil. Patlamaz kolay kolay.

Dostum, adamlar yazın çıkacak dedi ama hangi yaz olduğunu söylemediler bundan dolayı 2025 yaz aylarıda olabilir.
Hocam o zamana kadar çıkmamasının imkanı yok bence. Çünkü bu sefer bütün Prime oyunculara CS2 sınırlı testi çıkmış olur. Tabi sınırlı test daveti durmaz ise.

Hype bence çok da umurlarında değil. Gereksiz bir beklenti içine girdi millet sanki Source 2 de oyunun tekrardan şahlanacağını düşündüler belki. Fakat zaten oyuna Source 2 oyun motoru güncellemesi gelirse nasıl gözüküceğini az çok biliyorlardı. Şimdi de yenilik diye tavuklara yüzme öğretip C4 inceleyebilirsiniz diyorlar. Zaten bu oyunun kitlesinin yarısından fazlası oyunun ticaret kısmı ile ilgileniyor kasa açıp skin katlıyor. İnsanlar çok büyük beklentiye girdi bence.

Hadi oyun çıkmadı, ama bunu söyleme hakkın yok. Valorant'tan geçtiğini düşünüyorum. Valorant'ta 1 skin parasına sınırsız para kazanabiliyorsun.

Valorant oynamadım bile oynamayı da düşünmüyorum ikinci olarak CS çok oynayan birisi değilim zaten CS2 çıktığında yazin rahat oynayayim iye almistim Prime o nedenle yazdım.

Hype kalmadı artık çıkarsalar da ağır patlayacak bence. Yaz diyorsanız yazın başında çıkartın abi yaz bitti bunu kim oynayacak şu saatten sonra.

Yaz bittikten sonra dünya bir kısır döngüye girip hep kışta kalmayacak önce bunu söylemek istiyorum.
CS tarzı oyunlar hikayeli oyunlar gibi genelde belli bir ruh halindeyken oynanan oyunlar değiller biri kazanmak isterse oyunu açar bu sefer belki kazanırız diye oynar belki tek belki arkadaşlarıyla ama hikayeli oyunlar gibi hep aynı şeylerle uğraşıyoruz deme ihtimali çok düşük.
Yani rekabetçi oyunlar yaz kış oynanan oyunlar hype kalıp kalmaması önemli değil anlık 800bin-1milyon arası oyuncu oynuyor oyunu, yani hype olması önemli değil tek önemli oyun CS2 çıkınca CS:GO tamamen giriş yapılamaz hale gelmesi.
Böyle olduktan sonra hype olsa ne yazar insanlar alternatiflere yönelme ihtimali aşırı düşük ve saçma olur güncellemeyi indirip CS2'yi oynayacaklar.

Dostum, adamlar yazın çıkacak dedi ama hangi yaz olduğunu söylemediler bundan dolayı 2025 yaz ayları da olabilir.

Hayır söylediler tanıtımların sonunda summer 2023 yazıyor hevesinizi kırmam umarım :D

Oyun sürekli güncelleme alıyor. Bence 21 Ağustos'ta da çıkmasını zor. O tarihte çıkmasını hepimiz isteriz. Zaten 11. Seneye özel bir güne denk gelmiş oluyor. Eylül ayında çıkarsa şaşırmam.

O sırada Rus'ların attığı mistik bakış:
1692382049588.png

Geri
Yukarı