(İddia) CS 2, 21 Ağustos'ta çıkış yapabilir!

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
CS 2 için gözler 21 Ağustos'ta. CS 2 yaz ayları içinde sunulması bekleniyordu. Neredeyse tüm haritalar beta testine geldi denendi ve beta testleri de neredeyse sona erdi. CS 2 için 21 Ağustos'a gözler çevrildi. CS:GO 21 Ağustos 2012'de çıkmıştı bildiğiniz gibi Valve'da CS:GO'nun 11. yıl dönümü olan 21 Ağustos 2023'te CS 2 çıkışını gerçekleştirebilir. CS 2 çıkış tarihi çok yaklaştı Valve CS:GO Prime fiyatlarını da bugün itibarıyla güncellendi. Bu da oyunun yakın zamanda çıkacağına işaret olabilir. Bakalım CS 2, 21 Ağustos 2023'te çıkışını gerçekleştirecek mi? 23 Ağustos'ta ayrıca olabilir. Çünkü Update'ler çarşamba günü geliyor ama oyunun çıkışına özel pazartesi CS 2 gelebilir. Neyse 21 Ağustos 2023 CS:GO 11. yıl dönümü 1+1 ne yapar 2 yapar CS 2 Source 2 çıkış için beklenen tarih. Bakalım çıkacak mı?

Son düzenleme:
Hype kalmadı artık çıkarsalar da ağır patlayacak bence. Yaz diyorsanız yazın başında çıkartın abi yaz bitti bunu kim oynayacak şu saatten sonra.

Kesinlikle çok doğru hadi Haziran'da çıkarmadın insan bari Temmuz'un ortasında çıkarır şimdi cidden hype kalmadı

Kesinlikle çok doğru hadi Haziran'da çıkarmadın insan bari Temmuz'un ortasında çıkarır şimdi cidden hype kalmadı
Haziranda Source 2 çıkartılıp Source 1 ve Source 2 aynı anda belli süre oynansa daha iyi olurdu. Onun yerine çok uzun süre kapalı test yaptılar dediğiniz gibi. 21 Ağustos'ta da Source 2 bence çıkacak artık. Source 1'i hemen kapatmayacaklar bence belli süre S1+S2 beraber oynanacak Dota 2'deki gibi. Bu tarihte de çıkmayacaksa belli ki bir sıkıntı var ve ertelendiğinin göstergesi.

CS 2 için gözler 21 Ağustos'ta. CS 2 yaz ayları içinde sunulması bekleniyordu. Neredeyse tüm haritalar beta testine geldi denendi ve beta testleri de neredeyse sona erdi. CS 2 için 21 Ağustos'a gözler çevrildi. CS:GO 21 Ağustos 2012'de çıkmıştı bildiğiniz gibi Valve'da CS:GO'nun 11. yıl dönümü olan 21 Ağustos 2023'te CS 2 çıkışını gerçekleştirebilir. CS 2 çıkış tarihi çok yaklaştı Valve CS:GO Prime fiyatlarını da bugün itibarıyla güncellendi. Bu da oyunun yakın zamanda çıkacağına işaret olabilir. Bakalım CS 2, 21 Ağustos 2023'te çıkışını gerçekleştirecek mi? 23 Ağustos'ta ayrıca olabilir. Çünkü Update'ler çarşamba günü geliyor ama oyunun çıkışına özel pazartesi CS 2 gelebilir. Neyse 21 Ağustos 2023 CS:GO 11. yıl dönümü 1+1 ne yapar 2 yapar CS 2 Source 2 çıkış için beklenen tarih. Bakalım çıkacak mı?

Bu nasıl iş bugün CS Prime alacaktım :(

CS:GO 11. yıl dönümü 1+1 ne yapar 2 yapar CS 2 Source 2 çıkış için beklenen tarih
Devlet bahceli begendi.

Ben 15 temmuz da cikacagindan cok emindim. Cünkü Valve nin ceo su olsam o tarihta cikarirdim. Neden mi? CS2 nin duyurulmasi cok iyi bir hype aldi. Oyuncularin cogunlugunu 15-20 yas gencler kapsiyor. Yani okula giden kisiler. Temmuz cogu ülke de tam da yaz tatilinin oldugu zaman yani oyuncularin en aktif oldugu ay denebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı