[İddia] Sony Türkiye’den çekilecek!

Webtekno’nun haberine göre Sony Türkiye’den kısmen çekilecek ve oyun kısmında Playstation için resmi distribütör, yerel fiyatlandırma, türkçe altyazı/dublaj gibi nimetlerden faydalanamayacağız.

Sebep olarak da ‘maliyetlerin karşılanamaması’ gösteriliyor. Umalım da yalan haber çıksın, ülkenin çok büyük bir kısmı konsol olarak Playstation tercih ediyor ve yeni gelen abonelik sisteminden sonra daha da öne çıkmıştı PS5. Ayrıca hikayeli sağlam oyunları bu kadar sık üretebilen başka firma da yok…

Son düzenleyen: Moderatör:

Webtekno’nun haberine göre Sony Türkiye’den kısmen çekilecek ve oyun kısmında Playstation için resmi distribütör, yerel fiyatlandırma, türkçe altyazı/dublaj gibi nimetlerden faydalanamayacağız.

Sebep olarak da ‘maliyetlerin karşılanamaması’ gösteriliyor. Umalım da yalan haber çıksın, ülkenin çok büyük bir kısmı konsol olarak Playstation tercih ediyor ve yeni gelen abonelik sisteminden sonra daha da öne çıkmıştı PS5. Ayrıca hikayeli sağlam oyunları bu kadar sık üretebilen başka firma da yok…
Burada firmaya hak veriyorum. Gelir edemediği bir yerde neden dursunki?

Hocam fiyatlar artınca çoğu kişi yurt dışına yöneldi hadi dil kısmını geçtim ama oyun fiyatları tavan zaten daha da artarsa astros playroom oynarız en fazla. En azından ps plus var ki ona da zam gelir . Adamlar haklı ne yapalım...

Haber Türk, yaptığı habere göre bir Sony yetkisiyle konuşmuş. Yetkili kişinin söylediğine göre sadece televizyon ve ses sitemleri konusunda değişiklikler yapılıyormuş, Sony'nin Türkiye'den %100 çekilmesi söz konusu değilmiş.

Umarım doğrudur. Daha geçtiğimiz aylarda Sony God Of War Ragnarök için İstanbul metrolarını boyayıp reklam yapmışken, şimdi böyle bir haberin çıkması pek mantıklı gelmedi bana.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı