(İddia) The Last of Us dizisinde Abby karakteri için oyuncu Kaitlyn Dever düşünülüyor

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Ben Kaitlyn Dever'ı "No One Will Save You" filmiyle tanıdım. Birçok kişi beğenmese de film benim için çok güzeldi. Oyunculuğu yaşına göre çok iyi. Abby karakterini canlandırmaya yakışır mı bilemem fakat oyunculuk olarak yeterince karşılayacağını düşünüyorum.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben Kaitlyn Dever'ı "No One Will Save You" filmiyle tanıdım. Birçok kişi beğenmese de film benim için çok güzeldi. Oyunculuğu yaşına göre çok iyi. Abby karakterini canlandırmaya yakışır mı bilemem fakat oyunculuk olarak yeterince karşılayacağını düşünüyorum.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yüz olarak andırıyolar birbirlerini bence.

Bu arada hikayede Abby'de bir o kadar Ellie kadar haklıydı.
İlk oyunda Joel ve Ellie karakterlerinin gözünden oynadığımız için Abby ne kadar haklı olsa da oyuncular tarafsızlık yapmadı.

Bir de Abby'e oyunda biçilen karakter yüzünden insanlar nefret etti. Yoksa dediğiniz gibi Abby haklıydı hocam.

Dizinin final bölümünde Abby karakterini öldürürlerse IMDb'den 10 basacağım

Bu arada hikayede Abby'de bir o kadar Ellie kadar haklıydı.

Valla hocam o kısım umurumda değil. Ellie komple haksız olsa bile Ellie yi tutarım :D

Valla hocam o kısım umurumda değil. Ellie komple haksız olsa bile Ellie yi tutarım
Abby kadar itici karakter çok az gördüm Neil Druckmann a helal olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı