İddle Master "veriler geçersizdir" hatası

shirai

Kilopat
Daha fazla  
İddle Master Extended'in tüm sürümlerini denedim. 1.8.0 hariç hiçbirinde oturum açamıyorum. 1.9.0'da girdiğiniz veriler geçersizdir hatası veriyor. Diğer sürümlere oturum açma ekranı bile gelmiyor. Kayıt ol ekranı geliyor direkt. 1.8.0 sürümde ise yine girdiğiniz veriler geçersizdir diye hata veriyor ama hesaba giriyor. Fakat 4 saat oyunları oynamasına rağmen hiçbirinde kart düşürmüyor. Toplam 500 kusur kart görünüyor. Sanırım 120 tane falan dusurebilecegim görünüyor ama hiç kart düşmüyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Merhabalar, oncelikle buradaki ID'leri Console>Cookies kismindan cektiniz mi? Cekip yaptiysaniz, Idling Behaviour kismindan bu secenegi isaretlerseniz daha hizli olacaktir.
1672491374280.png
1672491440560.png

Merhaba, oncelikle buradaki ID'leri console>cookies kismindan cektiniz mi? Cekip yaptiysaniz, ıdling behaviour kismindan bu secenegi isaretlerseniz daha hizli olacaktir. Eki Görüntüle 1619114Eki Görüntüle 1619116

Merhaba Console'dan da cokie editör ile de denedim. Sonuç aynı. Hep hata veriyor. Hesaba giriş çıkış yapıyorum. Tarama verilerini temizliyorum. Değişen bir şey olmuyor. Idle each Game individually seçeneğini de seçip 3 saat çalıştırdım hala kart düşmedi.

Steammachineauth çerezi nerede tutuluyor. Onu da girmem gerekiyor sanırsam ama tarayıcı ayarlarında ve cokie editör de görünmüyor öyle bir çerez. Uygulamanın kendi adresinde geliştiricilerde yaşamış bu sıkıntıyı ve machine auth key girerek aşmışlar ama bende yok öyle bir çerez.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı