İdeal bir İnternet Kafe Bilgisayarları

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Bugün yakınımda olan bir İnternet Kafe'ye sadece LoL oynamak için gittim. Çünkü biliyorum Türkiye'de kafelerde ki PC'ler bu tür oyunları ancak açıyor. Fakat ekipmanlar on numara idi. Her ne kadar Everest olsalar da pırıl pırıl, ve düzgünlerdi. Klavye yarı mekanik idi. Sonra masa açtırırken içimden nasıl olsa PC kötüdür diye söylendim. Fakat o da ne? Her PC'de GTX 660, i3 ve 8 GB RAM vardı. Artık yeni mekan burasıydı. Neyse fazla uzattım sizin oralarda kafelerin PC'leri nasıl? Genelde HD 4350 kullanırlar gördüğüm kadarıyla. Doya doya da Dark Souls 3 oynadım. :) Ayrıca kafenin sahibi Technopat'e üye imiş.

DSC_0131-864x1536.JPG
DSC_0132-864x1536.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuşadasında girdiğim bir internet kafede 3 kat vardı en üst kat ofis bilgisayarlarıydı orta katta LoL gibi oyunların bilgisayarları vardı ve özellikler R7 250, G3258 idi, en alt kat ise GTX 760, FX 8350, 16 RAM, 120'lik Samsung 840 Evo, Cooler Master HAF serisi kasalar filan makineler uçuyordu.

Bana yakın değil ama sistemleri bir internet kafe için baya iyiydi.
*Intel Pentium G4560
* GTX 1050Ti
*8GB Ram
Özellikle kullandıkları monitörler epey iyiydi ortalama bir internet kafe düşünülünce. Asus'un, tahminimce 22-23 inch boyutlarında monitörlerinden birini kullanıyorlardı. Ayrıca koltuklar bile lükstü.[emoji1]

Kuşadasında girdiğim bir internet kafede 3 kat vardı en üst kat ofis bilgisayarlarıydı orta katta LoL gibi oyunların bilgisayarları vardı ve özellikler R7 250, G3258 idi, en alt kat ise GTX 760, FX 8350, 16 RAM, 120'lik Samsung 840 Evo, Cooler Master HAF serisi kasalar filan makineler uçuyordu.
Tahmin edeyim ofis bilgisayarlarında da Metin 2 oynuyorlardır. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı