İdeal laptop sıcaklık değerleri nelerdir?

Legion desem? Bende var desem. GTA 5'de 70 sabit oluyor desem. Mühendislik harikası desem? Hayır anlamış değilim 80 üstünü meşrulaştırmalar normalleştirmeler ne oluyor nasıl kafa var nasıl idrak tahammül var pes.

Hocam bende de Legion varda soğutucu kullanıyor musunuz bir de oyunlardayken performans modunu açıyor musunuz? Sıcaklık çok iyide nasıl o kadar az oluyor.

Hahaha!
Bu laptop.
Masaüstü değil.
Asıl sana ahahahah elinde teneke dizüstü varsa tabi öyle gelir. Legion da bu değerlerin üstüne çıksa sistemi parçalarım tabi vizyon farkı ve meselesi.
Hocam bende de Legion varda soğutucu kullanıyor musunuz bir de oyunlardayken performans modunu açıyor musunuz? Sıcaklık çok iyide nasıl o kadar az oluyor.
Sessiz kipte çalıştırıyorum hocam. Performans modu verimli ama devir yükseliyor haliyle soğutucu kullanmıyorum o yüzden yüzeyi cam olan yerleri tercih ediyorum.

Asıl sana ahahahah elinde teneke dizüstü varsa tabi öyle gelir. Legion da bu değerlerin üstüne çıksa sistemi parçalarım tabi vizyon farkı ve meselesi.

Sessiz kipte çalıştırıyorum hocam. Performans modu verimli ama devir yükseliyor haliyle soğutucu kullanmıyorum o yüzden yüzeyi cam olan yerleri tercih ediyorum.
Legion legion tamam da bu değerler Masaüstü ile aynı.
Arkadaş genel sormuş.
Bir laptopta sıcaklıklar 90 max.
Legion kalitesi ayrı konu.

Legion legion tamam da bu değerler Masaüstü ile aynı.
Arkadaş genel sormuş.
Bir laptopta sıcaklıklar 90 max.
Legion kalitesi ayrı konu.
Bu işin Legion olup olmaması sorun değil. Asıl sorun milletin o kadar para verecek olması neden çünkü muadillerin adam akıllı bir soğutucu tesisatını yapamaması.

Bu işin Legion olup olmaması sorun değil. Asıl sorun milletin o kadar para verecek olması neden çünkü muadillerin adam akıllı bir soğutucu tesisatının olmaması.
Yahu evet doğru ama Legion ayrı bir kaliteli.
Bilişim öğretmenime göre en iyi 3 marka:
1-Lenovo
2-Dell
3-Asus
(Bu en iyi 3'lü. Adları rastgele sıraladım.)

Yeni konular

Geri
Yukarı