Ideapad 510 oyunlarda performans sorunu

cellikalperenn

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda Lenove İdepad 510 laptop aldım.Aldığım notebookun sistem özellikleri oynamayı düşündüğüm oyunların sistem gereksinimlerini rahatlıkla karşılıyordu ancak GTA5, Cs-Go vb. oyunlarda istediğim verimi alamadım. Örnek vermek gerekirse GTA5'de normal ayarlarda FPS 30 civarlarında iken , ayarları yüksek yaptığımda FPS 10-20 arası düşüyor ve keyif vermeyecek şekilde oyun kasıyor. Net olarak rakamları bilemesemde CS-GO'dada aynı sorunları yaşadığımı söyleyebilirim. GPU ısısı 55-70 civarlarında. Bu konuda yapılabilecek birşey varmı, yoksa benmi yanlış bakıyorum bu konuya yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem özelliklerim bu şekilde:

ekran1.png
Ekran2.png
ram1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
geri verebilirsen hemen geri ver. biz bu sorunla 2 yıldır uğraşıyoruz . gpu 61 dereceye geldiğinde kendini korumaya alıp fps düşürüyor. bios ile çözülebilir ama lenovo yayınlamıyor. acil değiş veya geri ver.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı