IdeaPad Gaming 3 15IMH05 laptop için yükseltme önertisi

DalenS

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Digital Combat Simulator oynuyorum ve gerçekten iyi sistem isteyen bir oyun. Sizce neyi yükseltmem gerekiyor?

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05.

GTX1650 Ti.
i7 10750H.
16 GB DDR4 (8*2).

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, Digital Combat Simulator oynuyorum ve gerçekten iyi sistem isteyen bir oyun. Sizce neyi yükseltmem gerekiyor?

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05.

GTX1650 Ti.
i7 10750H.
16 GB DDR4 (8*2).

Şimdiden teşekkürler.
Ekran kartını ama maalesef yükseltemezsin laptop olduğu için.

Laptoplar'da eğer üretici izin verdiyse sadece depolamayı ve RAM'i değiştirebilirsin. Ekran kartını veya işlemciyi değiştirme şansın yok. RAM'de zaten 8x2 dual channel olduğundan ve tahminimce m.2 ssd kullandığınızdan hiç bir şeyi yükseltmeniz performansı arttırmaz.

Merhaba, digital combat Simulator oynuyorum ve gerçekten iyi sistem isteyen bir oyun. Sizce neyi yükseltmem gerekiyor?

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ımh05.

GTX1650 Ti.
i7 10750H.
16 GB DDR4 (8*2).

Şimdiden teşekkürler.

Ekran kartını RTX serisine yükseltebilirsin çünkü işlemcin zaten iyi ben RTX 4090 ile i5 9400F kullanıyorum mesela.

Ekran kartını RTX serisine yükseltebilirsin çünkü işlemcin zaten iyi ben RTX 4090 ile i5 9400F kullanıyorum mesela.
Laptopta yükseltebiliyor muyuz?

Laptoplar'da eğer üretici izin verdiyse sadece depolamayı ve RAM'i değiştirebilirsin. Ekran kartını veya işlemciyi değiştirme şansın yok. RAM'de zaten 8x2 Dual channel olduğundan ve tahminimce M.2 SSD kullandığınızdan hiçbir şeyi yükseltmeniz performansı arttırmaz.

Satıp kasa alsam mantıklı olur mu sizce?

Sistemin bence bu oyunu karşılar dostum.

Karşılıyor fakat VR ile oynamayı düşünüyorum ve VR ile oynamak için karşılamıyor maalesef.

Geri
Yukarı