Ideapad Gaming 3 82K100CSTx alınır mı?

Bütçe
15000-16000
Amazon için mi demiş. Türkiye'de Amazon babamın oğlundan daha güvenilir.
Genel olarak görüp almak istiyorlar. Atıyorum Media Markt'tan bakıp alsak daha iyi olmaz mı diyorlar. Fiyatlara bakıyorum, Türkiye'den alacağım bilgisayar yerine aynı fiyata daha iyisini alabiliyorum internetten.

Genel olarak görüp almak istiyorlar. Atıyorum MediaMarkt'tan bakıp alsak daha iyi olmaz mı diyorlar. Fiyatlara bakıyorum, Türkiye'den alacağım bilgisayar yerine aynı fiyata daha iyisini alabiliyorum internetten.

Orası da Türkiye denizli de deposu. Yurt dışı değil.

Ailenle iletişimin nasıl bilmiyorum ama. Sana bir fikir. Amazon uygulaması telefona yükle hesap aç. Laptopu sepete ekle, ve Amazon müşteri hizmetlerini ara. Çıkan müşteri hazimetlerine sepetteki laptopu almak istediğini, aileni Amazon'dan alışveriş konusunda ikna edemediğini, telefonu aile bireylerine verip onlarla görüşüp Amazon'dan alışveriş konusunda nederece güvenilir bir yer olduğunu anlatmasını iste...
Amazon müşteri hizmetleri normal müşteri hizmetleri gibi değildir. Çok farklı kalitedir.

Ailenle iletişimin nasıl bilmiyorum ama. Sana bir fikir. Amazon uygulaması telefona yükle hesap aç. Laptopu sepete ekle, ve Amazon müşteri hizmetlerini ara. Çıkan müşteri hazimetlerine sepetteki laptopu almak istediğini, aileni Amazon'dan alışveriş konusunda ikna edemediğini, telefonu aile bireylerine verip onlarla görüşüp Amazon'dan alışveriş konusunda nederece güvenilir bir yer olduğunu anlatmasını iste...
Amazon müşteri hizmetleri normal müşteri hizmetleri gibi değildir. Çok farklı kalitedir.
Öneriniz için teşekkürler en yakın zamanda deneyeceğim.

Geri
Yukarı