Ideapad Gaming 3 82K100CSTx alınır mı?

Bütçe
15000-16000

427036

Hectopat
SSD veya HDD modeli
512 gb
Yakın zamanda Amazon indirimlerinden 82K100CSTx almayı düşünüyor(D)um. Ailem internetten ve yabancı sitelerden bilgisayar alma konusuna pek yaklaşımlı değil. Tanıdık bir bilgisayar işlerinden anlayan birine sormuşlar bu bilgisayar alınır mı diye. Sordukları kişi o paraya bu bilgisayarın değmeyeceğini, yarı fiyatına daha iyisini bulabileceğini söylemiş (ikinci el). Sizce bu bilgisayar fiyatına göre kötü mü? Yarı fiyatına ikinci el almak mantıklı mı? Bilgisayar genel olarak oyun amaçlı alacağım.

Bilgisayarın linki:

Ya ah şu bilgisayarcılar yok mu? Parayı kendisi almak için attığı taklalara bak. Gayet iyi fiyat dostum. 1 hafta içinde aynısını kendime almayı planlıyorum. Uzun süredir araştırıyorum.

Yari fiyatina bulmasi imkansız su bilgisayarcilari alıp topluca tokatlicaksin aslında:D fiyatina göre iyi şunu alıp RAM'de ekliyebilirsiniz Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200K2TX Ryzen 5 5600H 8 GB 512 GB SSD RTX3050TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bütçe 17bine çıkarsa bu da var

Yakın zamanda Amazon indirimlerinden 82K100CSTx almayı düşünüyor(D)um. Ailem internetten ve yabancı sitelerden bilgisayar alma konusuna pek yaklaşımlı değil. Tanıdık bir bilgisayar işlerinden anlayan birine sormuşlar bu bilgisayar alınır mı diye. Sordukları kişi o paraya bu bilgisayarın değmeyeceğini, yarı fiyatına daha iyisini bulabileceğini söylemiş (ikinci el). Sizce bu bilgisayar fiyatına göre kötü mü? Yarı fiyatına ikinci el almak mantıklı mı? Bilgisayar genel olarak oyun amaçlı alacağım.

Bilgisayarın linki:
Temizi bulsun yarı fiyatına da görelim.Hocam bunun R5 5600H'lı versiyonu daha iyi bir seçim olur.Aynı paraya geliyor zaten. Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200K2TX Ryzen 5 5600H 8 GB 512 GB SSD RTX3050TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 8GB versiyonu imiş.O zaman sizinki daha mantıklı.

Ben de anlayamadım adam güvenilir birisi ya oynayacağım oyunları basit oyunlar sanıyor ya da bu terslikte bir iş var.
Hepsini geçtim ailem benden çok bu adama güveniyor internetten araştırdım düzgün site diyorum hâlâ bir isteksizlikleri var.
Ne yapacağımı bilemiyorum eğer daha ucuz ve tanıdık tavsiyesi diye basit bir bilgisayar almak isterlerse ne diyeceğim? Benim oyun oynayan birisi olduğumu biliyorlar. İndirimin bitmesine de 2 gün kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı