IdeaPad Gaming 3 i5 11300H vs R5 5600H

Shovmeks

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum hangisinin oyun performansı daha iyi olur? i5 11300H olanın mı yoksa R5 5600H olan mı? İkisinde de tek farklı olan RAM'i saymazsak (sonra da ekleyebilirim) işlemci çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum hangisinin oyun performansı daha iyi olur? i5 11300h olanın mı yoksa R5 5600h olan mı? İkisinde de tek farklı olan RAM'i saymazsak (sonra da ekleyebilirim) işlemci çünkü.

Bende aynı laptoptan aldım. R5 5600h daha iyi oyun performansı veriyor. Bilgisayar geldikten sonra servisten 170W adaptör istemeyi unutmayın.

Bende aynı laptoptan aldım. R5 5600h daha iyi oyun performansı veriyor. Bilgisayar geldikten sonra servisten 170W adaptör istemeyi unutmayın.
Servisten 170W adaptör isteyince direkt gönderiyorlar mı bir sıkıntı çıkarmadan?
İnternette bu konudan çok kişi şikayetçi olmuş çünkü.

Servisten 170W adaptör isteyince direkt gönderiyorlar mı bir sıkıntı çıkarmadan?
İnternette bu konudan çok kişi şikayetçi olmuş çünkü.

Ben Lenovo forumda konusunu açtım, adam tabii göndermemek için bu normal bir şey deyip durdu ama illa istiyorsanız üzerine açıklayıcı not yazıp adaptörü gönderin biz değişim yaparız dedi. Açıklayıcı nottan kastı galiba neden değiştirmek istediğin. Mesela ben AutoCAD kullandığım zaman yetmiyor yazacağım.

Geri
Yukarı