Lenovo Ideapad R5 5600H vs i5 11300H

Bir an önce almaya bak. Dolar efendi, Euro'yu geçecek çünkü.
Yani dediğim gibi Lenovonun bu modelinde fazlasıyla indirim oluyordu. Fakat artık onlar bile olmuyor.

Ben bu cihaz ile ilgili konu açmıştım az önce. 2. elini arkadaşım 13500 TL'ye satıyor. 1 aylık cihaz. Herkes alınır dedi. Ben de arkadaşı aradım, cihazı kimseye söz verme, satma dedim. Öğleden sonra alacağım inşallah.
Hocam ram eklemeyi düşünüyor musunuz? Birde kasayı açınca garanti kapsamından çıkıyor mu acaba?

Hocam ram eklemeyi düşünüyor musunuz? Birde kasayı açınca garanti kapsamından çıkıyor mu acaba?
Hayır, gerek yok çünkü, arkadaş cihazı bir hevesle heyecanla almış, RAM miktarı 16 GB diye almış, sonradan 8GB olduğunu farketmiş, ama içindeki crucial RAM'den 1190TL'ye sipariş etmiş, takmış. Şu anda cihaz 16GB RAM'li. RAM takmadan önce HP servisini aramış ve siz RAM SSD takviyesi yapabilirsiniz, servis dışı kalmaz demişler.

Hayır, gerek yok çünkü, arkadaş cihazı bir hevesle heyecanla almış, RAM miktarı 16 GB diye almış, sonradan 8GB olduğunu farketmiş, ama içindeki crucial RAM'den 1190TL'ye sipariş etmiş, takmış. Şu anda cihaz 16GB RAM'li. RAM takmadan önce HP servisini aramış ve siz RAM SSD takviyesi yapabilirsiniz, servis dışı kalmaz demişler.
Cihazın acaba bir yuvası boş mu? Yoksa tek ram girişi mi var? Eğer öyleyse sonrasında ram almam gerekir.

Pekala, ram ekleyince yaklaşık. 16.700 falan denk geliyor. Sizce böyle yapıp almak mı mantıklı? Yoksa 3060'lı Lenovo mu? Arada tam 2 bin lira fark kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı