Ideapad Gaming 3 Kablo değişimi sonrası "the connected AC adapter has lower wattage" uyarısı

myvenusdoom

Picopat
Merhaba,
Lenovo Ideapad Gaming 3 bilgisayarımın kablosunu kedim kemirdiği için değştirmek zorunda kaldım (adaptörden USB ucuna kadar olan kısım yani sadece kablo değişti) bilgisayar şarj oluyor bir sıkıntısı yok ancak bilgisayarı açtığımda "the connected AC adapter has lower wattage" hatası alıyorum. Bunun bilgisayara bir zararı var mı veya performansını etkiler mi? Düzeltmek için ne yapmalıyım?
Adaptör 135W.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Lenovo Ideapad Gaming 3 bilgisayarımın kablosunu kedim kemirdiği için değştirmek zorunda kaldım (adaptörden USB ucuna kadar olan kısım yani sadece kablo değişti) bilgisayar şarj oluyor bir sıkıntısı yok ancak bilgisayarı açtığımda "the connected AC adapter has lower wattage" hatası alıyorum. Bunun bilgisayara bir zararı var mı veya performansını etkiler mi? Düzeltmek için ne yapmalıyım?
Adaptör 135W.

Başka bir kabloyla değiştirdiyseniz amperi desteklemiyor olabilir, orijinal kabloyu kısaltıp kullanın tavsiyem.

Haklısınız bilgisayarcıya kabloyu değiştirtene kadar kendim kısaltıp bu şekilde kullanmıştım o zaman hata vermiyordu. Galiba yeniden kablo almam gerekecek.

Geri
Yukarı