Ideapad Gaming 3 laptopta özel çözünürlük oluşturulamıyor

Lucius717

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 3 ay olacak bu laptopu alalı. Çok da memnunum güzel bir oyuncu laptopu. Her ne kadar Valorant'ta gereken FPS'ten çok daha az verse de sanırım Riot'dan kaynaklı neyse benim sorunum AMD ilk kez kullanıyorum. Daha önceki laptopumda NVIDIA da renk seçenekleri ve özel çözünürlük yoktu daha sonrasında Intel kaynaklı olduğunu öğrendim ve hem özel çözünürlük oluşturdum hem de NVIDIA ekran ayarları gelmişti. Bu laptopta da aynı sorun var NVIDIA ekran ayarları yok ve AMD Radeon yazılımında özel çözünürlük kısmı yok ve olması gerekiyor yardımlarınızı esirgemeyin.

Ekte gösterdiğim yerde özel çözünürlük kısmı olması gerekiyor.

Laptopu yazmayı unutmuşum.
Lenovo Ideapad Gaming 3 82K200K0Tx, Ryzen 5 5600H, 16 GB, 512 GB SSD, RTX3060, 15.6" Full HD notebook.

Dosya Ekleri

• resim_2022-12-07_193903460.png
    resim_2022-12-07_193903460.png
    186,5 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Özel çözünürlük Virtual Super Resolution'ı açınca açılır. Açtıktan sonra Windows görüntü kısmından çözünürlüğü değiştirin. Renk ayarı nasıl yapılır bilmiyorum, gerek duymadım açıkçası.

Özel çözünürlük Virtual Super Resolution'ı açınca açılır. Açtıktan sonra Windows görüntü kısmından çözünürlüğü değiştirin. Renk ayarı nasıl yapılır bilmiyorum, gerek duymadım açıkçası.
teşekkür ederim ayarlarda daha fazla çözünürlük gözüküyor ama özel çözünürlük oluşturma kısmını bulamadım.

?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı