Ideapad Gaming 3 nasıldır?

Ahmet Yeser

Femtopat
Daha fazla  
Oyun için bilgisayar arıyorum bu bilgisayar nasıldır? Kaç yıl gider veya bu fiyatlara önerebileceğiniz başka bir bilgisayar var mıdır? Bilgisiyar

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç yıl gider derken oyun açması anlamında değil kaç yıl yaşar ömrünü ne zaman tamamlar o anlamda.

Kullanma şekline bağlı, bakımlarını düzenli bir şekilde yaparsan uzun süreler kullanırsın. Evde Windows 98 yüklü 64MB'lik sistem var, hala çalışıyor ona bakılırsa:D

Bende Acer Aspire 5750G var 2011'in giriş segmenti arkadaşımda ASUS oyuncu laptop var 2017 model onun ki geçen sene açılamaz hale geldi ama benimki açılıyor en azından:)yani o senin kullanımına bağlı.

RTX3060'li versiyonunu kullanıyorum soğutması iyi fan sesi az yani kullanıs açısından çok iyi ama ekran kartı 2 yıl sonra çıkacak bir oyunu güzel grafiklerle oynatmayabilir biraz buna bağlı ne kadar gideceği.
Konudan bağımsız olarak, aynı modeli kullanıyorum ancak FH5'te 95 dereceleri gördüm. 95 derece, laptop için iyi sayıldığı için mi soğutması iyi dediniz yoksa siz daha mı düşük sıcaklıklar alıyorsunuz?

Konudan bağımsız olarak, aynı modeli kullanıyorum ancak FH5'te 95 dereceleri gördüm. 95 derece, laptop için iyi sayıldığı için mi soğutması iyi dediniz yoksa siz daha mı düşük sıcaklıklar alıyorsunuz?
Bu cihaz diğer modellere göre daha iyi soğutması o açıdan değerlendiriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı