IdeaPad Gaming 3 RTX 3060 laptopta şarjda oyun oynarken şarjı düşüyor

Hocam %10'da iken Valorant ve Project bRawl busters (aka. Zombie rock) oynadım çok yavaş değildi ama hızlı da değildi ama doluyordu pil 40-60W arasında gidip geliyordu uygulamada gösterdiği üzere, yarın ya da gece R6, Sleeping Dogs'ta deneyeceğim cihazda fazla oyun yok olanlarla dener buraya yazarım yine.
Benim de merak ettiğim bir şey var. Bu testi yaparken cihaz yüksek performans modunda mıydı yoksa dengeli moddamıydı. 60-40 W demişsiniz. İnternette gördüğüm test videolarında, İdeapad yalnızca yüksek performans modunda GPU 90 W gücüne çıkıyor. Yani eğer pil %10’da ve cihaz yüksek performans modunda iken GPU 40-60W Tdp’de çalışıyorsa büyük ihtimalle adaptör tek başına 90W besleyemiyor sonucunu çıkarıyorum buradan.

Benim de merak ettiğim bir şey var. Bu testi yaparken cihaz yüksek performans modunda mıydı yoksa dengeli moddamıydı. 60-40 W demişsiniz. İnternette gördüğüm test videolarında, İdeapad yalnızca yüksek performans modunda GPU 90 W gücüne çıkıyor. Yani eğer pil %10’da ve cihaz yüksek performans modunda iken GPU 40-60W Tdp’de çalışıyorsa büyük ihtimalle adaptör tek başına 90W besleyemiyor sonucunu çıkarıyorum buradan.
Hocam pilin aldığı wattan bahsettim orada , performans modunda 80-90 arası gidip geliyor ekran kartı

Hayır anlamıyorum, bir ürün çıkınca önden 10 yaşındaki çocuğa versen, incelese bu şarj olayını söyler. Nasıl oluyor, YouTuber'lar da dahil bunun farkına varamıyor.

Hayır anlamıyorum, bir ürün çıkınca önden 10 yaşındaki çocuğa versen, incelese bu şarj olayını söyler. Nasıl oluyor, YouTuber'lar da dahil bunun farkına varamıyor.

Sponsor kanallara o yüzden herkes tanıtımını yapiyorsa sponsordur şu an laptop yaz Türkiye lokasyonda Lenovo Ideapad Gaming cikar.

Yeni konular

Geri
Yukarı