Ideapad Gaming 3 vs. Abra A5 V19.4.5

MortalAnqelll

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Üniversiteye giden arkadaşım ikisi arasında kalmış. Hem oyun hem ders ve render için kullanacak arada kalmış. Yardımcı olur musunuz?

Bence Lenovo daha iyi ancak sizin yorumlarınızı merak ettim. Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• a.jpg
    a.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 69
  • WhatsApp Görsel 2023-01-30 saat 23.04.39.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-01-30 saat 23.04.39.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 68
Teorik olarak Lenovo daha iyi gibi. Monster'ın Abra gibi ürünleri Clevo kasasıyla geliyor ve Clevo kasalar çok beğenilmiyor. Lenovo hangi kasayı kullanıyor malzeme ve yazılım kalitesi nasıl bilmiyorum.

Teorik olarak Lenovo daha iyi gibi. Monster'ın Abra gibi ürünleri Clevo kasasıyla geliyor ve Clevo kasalar çok beğenilmiyor. Lenovo hangi kasayı kullanıyor malzeme ve yazılım kalitesi nasıl bilmiyorum.

Ama bir ara(çok eskiden) bazı konuştuğum mühendis gibi isimler bazı kullandıkları programlarda sadece Intel işlemcilerin çalıştığını AMD'nin çalışmadığını söylüyordu. Güncel olarak durum ne bilmiyorum. Alacak arkdaşanızın ona da bakmasını tavsiye ederim.

Biraz arada kalan bir karşılaştırma, 6600H modeli DDR5'li Monster DDR4'lu ama işlemcisi daha güçlü, Monster'i tercih ederdim muhtemelen.

Kesinlikle Monster almayın o modellerde statik elektrik sorunları var Lenovo al geç eski IBM markası Clevo Tongfang alma şu cin malı laptopları fason üretim yapan firmadan hayır gelmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı