Ideapad Gaming 3 vs Victus Gaming 16

Hocam oyun bağımlısı değilim sadece işimi görsun ders çalışırken 3 5 saat şarji gitsin tipide güzel olsun ki Lenovo çok hoş önceki laptopum pavilyondu hakkını yemeyelim isinmiyordu ama sorun yaşadim gönlüm Lenovo'dan yana.

Hocam oyun bağımlısı değilim sadece işimi görsun ders çalışırken 3 5 saat şarji gitsin tipide güzel olsun ki Lenovo çok hoş önceki laptopum pavilyondu hakkını yemeyelim isinmiyordu ama sorun yaşadim gönlüm Lenovo'dan yana.

3060'lı Victus.

DDR5 + işlemci + yüzde yüz sRGB vs. 3060'a yaklaşir performans olarak.

Bahsettiğin Victus bu ise tercih edilebilir. Ekran kartı daha iyi fakat işlemci bir tık zayıf gibi görünüyor ve RAM eklemesi yapmanız gerek diye düşünüyorum. Tercih size kalıyor biraz da ne yapacağına bağlı. @Artoria Pendragon hocam daha iyi alternatif var ise yardımcı olabilir.

İnan 10FPS fazla alacağım diye HP almak istemiyorum DDR5 ve işlemci zaten o eksiği kapatir.

İnan 10FPS fazla alacağım diye HP almak istemiyorum DDR5 ve işlemci zaten o eksiği kapatir.

Zaten HP almayacaksan sormanın manası ne ki? 3050 Ti hem güçsüz hem de düşük VRAM'e sahip bir GPU, 3060 farkını DDR5 kapatamaz.

Geri
Yukarı