İdeolojiniz nedir?

İdeolojiler

• Milliyetçilik

Oy: 122 35,0%
  • Komünizm

Oy: 24 6,9%
  • Şeriatçılık

Oy: 22 6,3%
  • Nasyonel Sosyalizm

Oy: 16 4,6%
  • Osmanlıcılık

Oy: 21 6,0%
  • Feminizm

Oy: 7 2,0%
  • Çevrecilik

Oy: 5 1,4%
  • Liberalistlik

Oy: 38 10,9%
  • Muhafazakârlık

Oy: 9 2,6%
  • Kapitalizm

Oy: 22 6,3%
  • Laiklik

Oy: 104 29,8%
  • Anarşizm

Oy: 11 3,2%
  • Kemalizm

Oy: 94 26,9%
  • Hümanizm

Oy: 10 2,9%
  • Sekülerizm

Oy: 31 8,9%
  • Batıcılık

Oy: 26 7,4%
  • Faşizm

Oy: 20 5,7%
  • Nasyonel Bolşevizm

Oy: 2 0,6%
  • Monarşizm

Oy: 7 2,0%

• Oy verenlerin toplamı
    349
Ne anlatıyorsun sen? bu zırvalıkları git sınır ötesinde yap. Türkiye Türklerin yurdudur, bizden olmayan yaşamasın diye bir şey demiyorum zırva tatlı su solculuğu yapma buradan yok ol. Türkiye'de milliyetçi olmayan Türkiye'de yaşamayı hak etmez. Amerika'da doğup büyüyen zenci, japon, çinli Amerikalıyım diyor bunlar Türküm diyecek diye ödleri kopuyor kimliksizler sizi.

Her cahile, her konuyu çarpıtan gizli Türk düşmanlarına gereken cevabı veriyoruz.
(SİYASAL KİMLİK FARKI) Profesörden akademik açıklamasını dinle yine anlamıyorsan ve çarpıtıyorsan maskeli hainsin demektir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Anlaşılan bayağı dolusun ve dediklerimden bu anlamı çıkardın. Milliyetçiliği türküm demeye kadar aşağı indirdiğiniz için tebrikler. Dışarısı sizin bu yarattığınız algı sayesinde ülkeye gram faydası dokunmayan tatlı su milliyetçilerinden geçilmiyor. HAH ne kadar da kolaymış milliyetçi olmak. Ben türküm dedim milliyetçi oldum vay be. Merak etme dostum ben istediğim yerde türküm derim ve buna çekinmem. Ancak bunu demek insanları milliyetçi yapmaz.

Hem yaşamasın demiyorum diyorsun hem de hak etmez diyorsun demek. Anlıyorum. Ayrıca Ümit hocandan da öğrenmişsin önüne gelene tanımadan hain etiketini yapıştırmayı. Neyse *milletimi* tanıyorum ve daha fazlasını da beklemiyorum zaten. İstediğin yerde böyle videolar izleyip milliyetçiliğini yapabilirsin. Çokta umrumda değil.

Anlaşılan bayağı dolusun ve dediklerimden bu anlamı çıkardın. Milliyetçiliği türküm demeye kadar aşağı indirdiğiniz için tebrikler. Dışarısı sizin bu yarattığınız algı sayesinde ülkeye gram faydası dokunmayan tatlı su milliyetçilerinden geçilmiyor. HAH ne kadar da kolaymış milliyetçi olmak. Ben türküm dedim milliyetçi oldum vay be. Merak etme dostum ben istediğim yerde türküm derim ve buna çekinmem. Ancak bunu demek insanları milliyetçi yapmaz.

Hem yaşamasın demiyorum diyorsun hem de hak etmez diyorsun demek. Anlıyorum. Ayrıca Ümit hocandan da öğrenmişsin önüne gelene tanımadan hain etiketini yapıştırmayı. Neyse *milletimi* tanıyorum ve daha fazlasını da beklemiyorum zaten. İstediğin yerde böyle videolar izleyip milliyetçiliğini yapabilirsin. Çok da umurumda değil.

Türk'üm kelimesini büyük yazacaksın. Türk'üm milliyetçiyim. Bu ülkede etnik kökeni ne olursa olsun herkes siyasal kimlik olarak Türk'tür. Ben Türk'üm demeyen defolup gitsin Cenevre'de yaşasın. İnsanların sosyal ve etnik kimliğini yok etmek faşistliktir ama yaşadığı ülkenin kimliğini benimsemeyende vatan hainidir. Sen benim okuduğumun yazdığımım, mücadelemin çeyreğini yaşamamış yapmamış bir zat değil de yüksek ihtimalle çocuksun. Verdiği cevap yazılana değil zırvalığa devam niteliğinde klasik işte. Ben Türküm dedin milliyetçi oldun ne demek arkadaş? Bunlar ne yiyor ne içiyor? Alakasız alakasız zırva cevaplar veriyor. Ben sana akademik cevap veriyorum sen bana boş solcu zırvalığı ile geliyorsun, senin muhatap olmam kara duvara konuşmaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türküm kelimesini büyük yazacaksın. Türküm Milliyetçiyim. Bu ülkede etnik kökeni ne olursa olsun herkes siyasal kimlik olarak Türk'tür. Ben Türküm demeyen defolup gitsin cenevrede yaşasın. İnsanların sosyal ve etnik kimliğini yok etmek faşistliktir ama yaşadığı ülkenin kimliğini benimsemeyende vatan hainidir. Sen benim okuduğumun yazdığımım, mücadelemin çeyreğini yaşamamış yapmamış bir zat değil de yüksek ihtimalle çocuksun.Verdiği cevap yazılana değil zırvalığa devam niteliğinde klasik işte. Ben Türküm dedin milliyetçi oldun ne demek arkadaş bunlar ne yiyor ne içiyor alakasız alakasız zırva cevaplar veriyor. Ben sana akademik cevap veriyorum sen bana boş solcu zırvalığı ile geliyorsun senin muhatap olmam kara duvara konuşmaktır hadi hadi işine.
T büyük mü olacaktı kusura bakma. Sanırım öyle daha iyi bi milletçi olunuyor, Akademik cevaba bak 3 tane video ile akademik tartışmaya mı giriyorsun? Ne ala. Öyle diyince daha mı iyi milliyetçi olunuyor. Çünkü yıllardır okullarda söylettirilen şey buydu da? Ben nedense pek faydasını göremedim. Yani neymiş bir şeyler lafla değil hukukla ve eğitimle düzeltmek gerekiyor. İstediğin kadar kuru kuruya türküm milliyetçiyim diyebilirsin. Benim yaşamadığım o çetrefilli yollarda sana kolay gelsin. Ha bir de önüne gelene vatan haini demek yormuyor mu? Arada bir dinlen.
Kendi söylemlerini sana karşı kullanıyorum ama nedense ne içiyor ne yiyiyor oluyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı