İdepad Gaming 3 82K100CSTx alınır mı?

Bence ekran kartı daha önemli hocam o yüzden attığınızı alabilirsiniz işlemci sizin için daha önemliyse ekran kartında düşüş yaşarsın.
Bu arada bu modelde indirimdeymiş 8 GB RAM ekleyebilirseniz kesinlikle bunu alın hocam:

İşte hocam Ryzen modelinde oyun oynarken şarjda şarjı azalıyor o yüzden bu modeli sundum bunda çünkü işlemci daha az elektrik çekiyor.
Ama üsteki arkadaşın dediği Acer modelini alacağım gibi gözüküyor onu nasıl buluyorsunuz.

İşte hocam Ryzen modelinde oyun oynarken şarjda şarjı azalıyor o yüzden bu modeli sundum bunda çünkü işlemci daha az elektrik çekiyor

Dediğim gibi alabilirsiniz o zaman hocam bence ekran arktı daha önemli.

Oyun oynarken şarjdayken şarjı düşmez değil mi Ryzen modeli gibi

Düşerse %2-3 düşer. Bence bu şarj olayı çok abartılıyor art arda bütün gün 10 saat falan oyun oynasan sorun olur bu durum yok sorun olmaz.

Düşerse %2-3 düşer. Bence bu şarj olayı çok abartılıyor art arda bütün gün 10 saat falan oyun oynasan sorun olur bu durum yok sorun olmaz.
Eğer dediğiniz gibi ise ryzen modelini alayım şarj azalmasından dolayı fps drop girer diye korkuyorum bide iade işlemleri için itopya sıkıntılı diye duymuştum

hocam daha fazla düşüyor emin olun ama idare eder gibi ryzenli oyunlarda cok daha dusuyordur buarada 11300hda ortalama 28watt cekiyor oyunda ryzen daha fazla ceker bu arada oyun her zaman max derece cekmiyor ona gore hesap yapmak garip biraz

1 ay önce 3050 Ti modelli olanını satın aldım. RAM'i 8 GB iken oyunlarda tam performans alamadığımdan dolayı 135W adaptör yetiyordu fakat, 8 GB RAM daha ekleyince oyun performansı neredeyse 2 katına çıkıyor, bu yüzden 135W adaptör yetmiyor sisteme, hele ki pil %10 seviyesine gelince işler iyice çığırından çıkıyor, işlemci ve ekran kartından ziyade pili %10 seviyesinden aşağı indirmemek için bütün gücü pile veriyor ve FPS yerlerde sürünüyor. En sonunda içinden pili söküp çöpe atacağım o raddeye geldim artık🤬

Bayramdan sonra Lenovo ile görüşüp 170W adaptör talep edeceğim, bakalım belki gönderirler😀

1 ay önce 3050 Ti modelli olanını satın aldım. RAM'i 8 GB iken oyunlarda tam performans alamadığımdan dolayı 135W adaptör yetiyordu fakat, 8 GB RAM daha ekleyince oyun performansı neredeyse 2 katına çıkıyor, bu yüzden 135W adaptör yetmiyor sisteme, hele ki pil %10 seviyesine gelince işler iyice çığırından çıkıyor, işlemci ve ekran kartından ziyade pili %10 seviyesinden aşağı indirmemek için bütün gücü pile veriyor ve FPS yerlerde sürünüyor. En sonunda içinden pili söküp çöpe atacağım o raddeye geldim artık🤬

Bayramdan sonra Lenovo ile görüşüp 170W adaptör talep edeceğim, bakalım belki gönderirler😀
hocam yuzde 10a ne kadar zamanda dusuyor hangı oyunda?

Usta ryzen Li modeli olanı kullanıyorsun değil mi

Yeni konular

Geri
Yukarı