Idepad Gaming 3 i5 11320H vs R5 5600H

0ucansempanze0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sevgili arkadaşlar, başlıktan da anlaşılacağı üzere bu iki model arasında kaldım.

Hangisini almamı önerirsiniz? Benim bildiğim notebook kısmında Intel işlemci bilgisayarlar tercih edilmeli ama sizlerin de fikirlerini merak ettiğim için bir danışmak istedim. Vakit ayırıp cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.

Son düzenleme:
Anlamadım? Sıfır bilgisayarı alıp bir de değişim için servise mi götüreceğim? Yetersizse niye var ki böyle bir model?

Sistemin yaninda verilen adaptör yetersiz geliyor, bu sebeple cihaz yüke girdiğinde adaptöre bağlı bile olsa şarjı düşüyor. Adaptörü servise gönderip 135W olanı 170W olarak almanız gerek.

Sistemin yaninda verilen adaptör yetersiz geliyor, bu sebeple cihaz yüke girdiğinde adaptöre bağlı bile olsa şarjı düşüyor. Adaptörü servise gönderip 135W olanı 170W olarak almanız gerek.
Ben Intel işlemcili modeli almayı düşünüyorum da sizce hata mı yapmış olurum? Hem satıcısı falan da Hepsiburada daha güvenilir. Yani 12. nesil işlemci olmaması çok bir şey kaybettirir mi bana? Teşekkürler bu arada cevaplarınız için.

Ben Intel işlemcili modeli almayı düşünüyorum da sizce hata mı yapmış olurum? Hem satıcısı falan da Hepsiburada daha güvenilir. Yani 12. nesil işlemci olmaması çok bir şey kaybettirir mi bana? Teşekkürler bu arada cevaplarınız için.

İşlemci normaldede pek güçlü değil 4 çekirdekli bir işlemci özellikle 12. nesildede güç farkı bayağı açıldığı için performans olarak fark epey var, oyun odaklı kullanacaksanız sadece ama bir sıkıntı olmaz.

5600H modelini kullanıyorum dediğiniz problem var fakat maksimum %98 oluyor şarj. Eğer sadece oyun ve yazılım için kullanacaksan hiçbir problem olmaz sürekli şarjda kalacağı için. Intel işlemciyi hiç denemedim fakat deneyenlerden iyi bir sonuç almadım. Benim önereceğim 5600H'lı modeldir. @0ucansempanze0

Yeni konular

Geri
Yukarı