Idle buddy virüsü kaldırılmıyor

byarsi2

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu ıdle buddy virüsü bana da bulaştı ama ben bir iki dosyayı silmeyi başardım ama bir tane dosya kaldı, onu silemiyorum. Malwarebytes uygulamasını yükledim onla da silemedim ama o virüs hiçbir şey yapmıyor. Bütün izinlerini kapattım. Eskiden o virüs çalışıyordu, şimdi çalışmıyor ama hala duruyor 6.5 MB büyüklüğünde görev yöneticisinde vardı. Oradan da kaldırmayı başardım ama o dosyayı kaldıramadım. Ne yapmam lazım?

Arkadaşlar bu ıdle buddy virüsü bana da bulaştı ama ben bir iki dosyayı silmeyi başardım ama bir tane dosya kaldı, onu silemiyorum. Malwarebytes uygulamasını yükledim onla da silemedim ama o virüs hiçbir şey yapmıyor. Bütün izinlerini kapattım. Eskiden o virüs çalışıyordu, şimdi çalışmıyor ama hala duruyor 6.5 MB büyüklüğünde görev yöneticisinde vardı. Oradan da kaldırmayı başardım ama o dosyayı kaldıramadım. Ne yapmam lazım?

Kaspersky indirip tam tarama yapın program sistem dosyalarına hala erişim sağlıyor olmalı.

Benim de bilgisayarım dün "Idle Buddy" adlı virüsü kaptı ve hangi programı kullanırsam kullanayım, hangi çözüm yolunu denersem deneyeyim silinmedi. Bilgisayarıma bir güzel format attım ve şimdi sıkıntısız, virüssüz bir şekilde kullanıyorum. Önerim bilgisayarınıza format atmanızdır, her ne kadar silseniz de bilgisayarınız bir kere buna bulaştı maalesef.

Geri
Yukarı