Idle Daddy güvenilir mi?

Cantrepreneur

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Google Play'de şöyle bir uygulama gördüm. Oyun saati kasmak için sizce kullanılır mı? VAC ban falan yer miyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-05-01-01-23-03-156_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2022-05-01-01-23-03-156_com.android.vending.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 93
Teşekkür ederim arkadaşlar, kullanmaya başlıyorum. Açıkçası kartları pek önemsemiyorum, öylesine saat kasayım dedim.

Teşekkür ederim arkadaşlar, kullanmaya başlıyorum. Açıkçası kartları pek önemsemiyorum, öylesine saat kasayım dedim.
Bu uygulama ile istediğin kadar saat kasamıyorsun diye hatırlıyorum PC versiyonunda yapmanın bir yöntemi var ama. Makaleme göz atabilirsin.

Hocam bu program sayesinde CS:GO'da 2480 saatim oldu taş patlasa 100 saat oynamışımdır ama sadece saat için değil bedavadan kart düşürmektede gayet başarılı uzun zamandır kullanıyordum ama ne yazık ki son güncelleme ile programa giriş yapamıyorum.

Hocam bu program sayesinde CS:GO'da 2480 saatim oldu taş patlasa 100 saat oynamışımdır ama sadece saat için değil bedavadan kart düşürmektede gayet başarılı uzun zamandır kullanıyordum ama ne yazık ki son güncelleme ile programa giriş yapamıyorum.
Hocam eğer mobilse yorumlara bi' bakındım bazıları uygulamanın tüm verilerini silince düzeldiğini söylüyor. Bu arada CS için kara listede olması gerekiyor falan diyenler var. Sıkıntı çıkarmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı