Idle Daddy kartlar az düşüyor

Qocayev

Hectopat
Yaklaşık 1 haftadır idle daddy kullanıyorum ve kartlarımın çok geç düşüyor. Arkadaşımla aynı oyunları aynı ayarları kullanıyoruz. Mesela ben 3 saate 2 kart düşürüyorsam, arkadaşım 7 kart düşürüyor oyunlardan. Bu hep böyle oluyor. Programı kullanan arkadaşlar bana bildikleri tüyolar varsa bildirsinler.

Yaklaşık 1 haftadır idle daddy kullanıyorum ve kartlarımın çok geç düşüyor. Arkadaşımla aynı oyunları aynı ayarları kullanıyoruz. Mesela ben 3 saate 2 kart düşürüyorsam, arkadaşım 7 kart düşürüyor oyunlardan. Bu hep böyle oluyor. Programı kullanan arkadaşlar bana bildikleri tüyolar varsa bildirsinler.
Eğer bilgisayarın varsa ASF kullanmanı öneririm. Çok hızlı düşürüyor.

Oyunların oynanma sürelerine göre farklılık göstermiştir. Arkadaşın o oyunları daha önce birkaç saat oynamışta olabilir. 10 oyunu 6 saat açık bıraktıktan sonra düşürme hakkım kadar hepsi düşmüştü. 2-2.5 saati geçince düşmeye başlıyor kartlar bildiğim kadarıyla. Düzenli olmamakla birlikte genelde yarım saatte bir tane kart atar.

Hayır legal olup olmamasıyla bir alakası yok. Sonuçta oyun sürekli açık kalıyor ve oynanıyor. Sadece biz tarafından değil. Hile de söz konusu değil. Öyle olsaydı çoktan kullananlara ceza gelirdi. Kullanıp kullanılmadığı belli olur çünkü, kurulu olmayan, hatta hiç oynamadığınız oyunlarda bile çalışıyor.

Arkadaş işi çözmüş. İstediği zaman kart düşürüyor. Oyunları durudurup tekrar başlatıyor yine kart düşüyor.
Eğer bilgisayarın varsa ASF kullanmanı öneririm. Çok hızlı düşürüyor.
Kendiniz ASF kullandınızmı? Çoğu insan hesap çaldığını söylüyor.
Hatta bir keresinde arkadaşım aynı oyunun kartlarını 5 dakikadan bir düşürürken ben ise 7 saatte anca düşüre bilmiştim. Bu gün şans yüzüme güldü 0.47 dolarlık parlak kart düşürdüm

Arkadaş işi çözmüş. İstediği zaman kart düşürüyor. Oyunları durudurup tekrar başlatıyor yine kart düşüyor.

Kendiniz ASF kullandınızmı? Çoğu insan hesap çaldığını söylüyor.
Hatta bir keresinde arkadaşım aynı oyunun kartlarını 5 dakikadan bir düşürürken ben ise 7 saatte anca düşüre bilmiştim. Bu gün şans yüzüme güldü 0.47 dolarlık parlak kart düşürdüm
Ben 18 TL kazanmıştım. Kart düşürüyor. Hesabım çalınmadı. İnternetten bedava kart düşüren oyun alıp açıyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı