Idle için oyun listesi

Söylerim hocam. Sabaha kadar tüm kartlar düşer muhtemelen.

Hocam dikkat edin kartların fiyatı çok hızlı düşüyor bugün herkes kart düşürmeye başladı herhalde xD Kanıt: Ortadakiler en düşük sağdakiler benim koyduğum fiyat.
Edit: Kartları koyalı 10dk oldu.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    122,5 KB · Görüntüleme: 65
Hocam dikkat edin kartların fiyatı çok hızlı düşüyor bugün herkes kart düşürmeye başladı herhalde xD Kanıt: Ortadakiler en düşük sağdakiler benim koyduğum fiyat.
Evet sabahta bayağı düşmüştü. Bir çok kartı bir kaç kuruş daha ucuza satmıştım. Zaten oyunları aldım olan oldu. 65tl yi geçsin bana yeter.

Millet elden çıkarmak için direk ucuza satıyor. Bence indirimlerden sonra fiyatları biraz daha artar.

O kadar kart sattım ki Steam artık Mobile onay göndermeye başladı. Nasıl düzelteceğim bunu?

Hay ben böyle işe zarar etmeye başladım çok sinirliyim.

Hocam dikkat edin kartların fiyatı çok hızlı düşüyor bugün herkes kart düşürmeye başladı herhalde xD kanıt: Ortadakiler en düşük sağdakiler benim koyduğum fiyat.

Millet elden çıkarmak için direk ucuza satıyor. Bence indirimlerden sonra fiyatları biraz daha artar.

O kadar kart sattım ki Steam artık Mobile onay göndermeye başladı. Nasıl düzelteceğim bunu?

İndirimlerden sonra paraya ihtiyacamız yok. Ve onay normal hızlı sattığınız için çalındı zannediyor düzeltemessiniz.

2 lira verdiğim videonun kartları 50 kuruş oldu 21 tlydi ya.

59 kartım kaldı kesin zarar ettim ya.

Beni çok rahatsız etmedi de mobil olayı, indirimden sonra pek artmayacak gibi duruyor millet çıkardı kartları bir 1-2 ay bu seviyelerde gezer çünkü çok alım yok stok var.

Merkez Bankasının sürekli para basması gibi bir şey resmen Technopat forum olarak kart bastık alan yok şu an o yüzden düşüyor fiyat herkes 1 kuruş önüne koyuyor 50 kişi koyunca da 50 kuruş düşüyor direk, ben o 2TL'lik kartı nasıl yok etmişler onu anlamadım...

Evet bayağı düşmüş fiyatlarda. Beni bu onay rahatsız etti ya. Hesabı falan kilitlemezler umarım. Bir de bunu açmakla uğraşmak istemiyorum.

Yok hocam 1 ayda 20-30 satış olan kartlara en az 100 kişi bugün yüklendi o yüzden düşüyor kartlar en iyisi şu an kendinizin araştırıp bulup öyle almak.

Onu demiyorum zamanında kartları 1 TL olan bazı oyunlar şimdi 50 kuruş zaten ya güncel olan listelere bakıcan ya da tek tek kendin bakıcan şahsen ben listelerdeki oyunlara bakıyorum tek tek.

Hocam dikkat edin kartların fiyatı çok hızlı düşüyor bugün herkes kart düşürmeye başladı herhalde xD kanıt: Ortadakiler en düşük sağdakiler benim koyduğum fiyat.

İndirim başlamadan 1 hafta önceden başladım.

65 tl ile oyunları alıp 22tl ye düşmüştü. Şu an 42tl oldu. Çok yüksek ihtimal 65 civarlarına gelir yine. Neyse en azından fazla oyun gözüküyor steam de.

Yeni konular

Geri
Yukarı