Idle Master 9 saatte 3 kart düşürmüş

Shadow4PeeK

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Steam kütüphanemde çok oyun var ama sadece 2'si gözüküyor Zup'un serilerinden bayağı var ama kart düşmüyor. Ayarlarımı da attım yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    6,4 KB · Görüntüleme: 55
  • 2.png
    2.png
    11 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Kart düşürme hakkınız bitmiştir. Gözükmeliydi yoksa.

Merhaba. Steam kütüphanemde çok oyun var ama sadece 2'si gözüküyor Zup'un serilerinden bayağı var ama kart düşmüyor. Ayarlarımı da attım yardım eder misiniz?

Aynı sorun bende de var bende aynı konuyu açtım fakat kimse anlamadı sorun şu o kartların düşmesinni bekle diğleride sonradan düşcektir zaten 10 saat filan açık kalması lazim.

Fastmod kullanın, oyunlar 3 saati geçince ben sürekli " oyun durumunu güncelle " diyorum düşürüyor sürekli. Son 1 haftada 100e yakın oyunda bu şekilde kart düşürdüm.

Bu arada şu sıralar bazı hesaplarda benli dahil olmak üzere Steam bazı yeni alınmış oyunlarda kart düşürmüyor. Benim şu an sorunum yok ama 1 gün civarı bu sorunu da yaşadım sizde de öyle olabilir.

Hocam hangi oyunları kullanıyorsunzu.

Ben oyunların kart fiyatına göre bakıyorum, inanın o kadar çok oyun aldım ki bu sıralar isimlerini bilmiyorum. İsterseniz beni Steam'den ekleyin. Aktiviteler kısmından aldığım oyunları bakabilirsiniz.

Bu arada şu sıralar bazı hesaplarda benli dahil olmak üzere Steam bazı yeni alınmış oyunlarda kart düşürmüyor. Benim şu an sorunum yok ama 1 gün civarı bu sorunu da yaşadım sizde de öyle olabilir.

Ben oyunların kart fiyatına göre bakıyorum, inanın o kadar çok oyun aldım ki bu sıralar isimlerini bilmiyorum. İsterseniz beni Steam'den ekleyin. Aktiviteler kısmından aldığım oyunları bakabilirsiniz.

Hocam ben o kartları birleştirdim toplam 15 tane kartım vardı 3 oyunuda birleştirdim arka plan falan verdi sizce birleştirmek mantıklı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı