Idle Master ban sebebi mi?

Tekiha

Picopat
Daha fazla  
Steam cüzdandan oyun alırken veya esya alırken 3-5 lira gibi değerler yuzunden fırsat kacırmaktan sıkıldım ve Idle Master kullanmayı düşündüm. Herhangi bir ban, hesap çalınma, virüs, miner vb. bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
VAC olmayan oyunlarda sorun olacağını sanmıyorum.
VAC olanlarda da çok sorun olacağını düşünmüyorum fakat olabilir belki.

Steam cüzdandan oyun alırken veya esya alırken 3-5 lira gibi değerler yuzunden fırsat kacırmaktan sıkıldım ve Idle Master kullanmayı düşündüm. Herhangi bir ban, hesap çalınma, virüs, miner vb. bir şey olur mu?

Bu kart olayı ise şunu biliyorum:
Program çalışırken Steam'den herhangi bir oyuna girmeye kalkışırsanız hesabınız ban falan yiyebilir, program açık iken hesabınızı kullanmayın yani.

Hayır olmaz. Ama siz yine de online tarzı oyunları engelleyin yani onları çalıştırmasın yeter.

Bu kart olayı ise şunu biliyorum:
Program çalışırken Steam'den herhangi bir oyuna girmeye kalkışırsanız hesabınız ban falan yiyebilir, program açık iken hesabınızı kullanmayın yani.

Sadece oyun oynamam yeterli mi yoksa direkt her şey ile mi kapatayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı