Steam Idle Master Extended ile kart düşmüyor

jeoqpas

Centipat
Daha fazla  
Idle Master Extended'i açıyorum, sonra bayağı bir bekliyorum. Düşmeyince atlama tuşuna basıyorum atlayınca geliyor kart. Ne yapmak lazım?

Idle Master Extended'i açıyorum, sonra bayağı bir bekliyorum. Düşmeyince atlama tuşuna basıyorum atlayınca geliyor kart. Ne yapmak lazım?
Bütün oyunlar 2 saati geçene kadar kart düşürmüyor, 2 saate kadar toplu çalıştıracaksın(en fazla 31 oyun), hepsi 2 saati geçince fast mode alcan hepsi birden düşmeye başlıyor.

Bütün oyunlar 2 saati geçene kadar kart düşürmüyor, 2 saate kadar toplu çalıştıracaksın(en fazla 31 oyun), hepsi 2 saati geçince Fast mode alacaksın hepsi birden düşmeye başlıyor.

Hepsi 2 saati geçesiye kadar çalıştırdım da hepsini ayrı ayrı yapıyordum bir videoda öyle diyordu Fast mode riskli olmaz mı?

@Antilop14

Son düzenleme:
Bütün oyunlar 2 saati geçene kadar kart düşürmüyor, 2 saate kadar toplu çalıştıracaksın(en fazla 31 oyun), hepsi 2 saati geçince Fast mode alacaksın hepsi birden düşmeye başlıyor.

Hocam bu bilgi yanlış olabilir. Yalnızca 0.3 saatim olan Wallpaper Engine koleksiyon kartı düşürdüm ve iade ettim kart hala bende duruyor.

Fast mode neden riskli olsun oyunları sırasıyla 5 saniyede bir kapatıp açıyor, kartlar da oyunu açıyıp kaparken düştüğü için.

Hocam çok sağ olun önceden kartları düşüreceğim diye oyunları ayrı ayrı çalıştırıp 5 saat bekliyordum şimdi çok az kaldı bitmesine.

Yeni konular

Geri
Yukarı