Idle Master için aldığım oyunu iade etsem ban yer miyim?

Steam , Idle Master için bir önlem almış diye duymuştum.Normalde 2 saatten önce kart düşmüyormuş ama Idle Master düşürüyor. İade verirken ondan dolayı sıkıntı olursa diye ban yiyeceğimi düşündüm.

Asparagas sözlere kanmayın. Zamanında bir kaç kişi bu tür şeylerden ban yeniliyor diye ortaya atmış. Daha sonra da ülke de yayıldı bu. Oysa ki böyle bir şey söz konusu bile değil. Yaklaşık 5 yıldır ben de Idle Daddy kullanıyorum. Telefona indiriyorsun. Telefondan kart düşürüyorum yani.

Bugün iki oyunu iade edip iptal ettim. Birde 4 gün önce bir kaç tane oyun iade etmiştim.
Bundan başka oyun şu aralar bence iade etme. Sıkıntı çıkarır.

Kötüye kullandığını anlamayazlar. Sonuçta oyunu oynamış olarak görüyorlar. Program ile açtığını tespit edemezler. Tek sorun eğer sürekli iade talebinde bulunursan, belli bir süreliğine ceza yiyebilirsin. Bu da kesin değil yani. Sonuçta böyle bir şeyi bu güne kadar kimse yaşamadı. Herkes uyduruyor sadece.

Kötüye kullandığını anlamayazlar. Sonuçta oyunu oynamış olarak görüyorlar. Program ile açtığını tespit edemezler. Tek sorun eğer sürekli iade talebinde bulunursan, belli bir süreliğine ceza yiyebilirsin. Bu da kesin değil yani. Sonuçta böyle bir şeyi bu güne kadar kimse yaşamadı. Herkes uyduruyor sadece.
Benim arkadaş sürekli oyun alıp iade ettiği için iade hakkı kısıtlanmıştı.

Geri
Yukarı