Çözüldü Idle Master-ıdle daddy nedir ve ne işe yarar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MFO10

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Steam yaz indirimlerinin başlamasıyla forumda sıkça gördüğüm bir durum var. Steam'den para kazanmak isteyenler başlıktaki programları soruyorlar. Bu programlarla nasıl para kazanılır, ban riski var mıdır, program nasıl işliyor, hangi oyunlarda bu yöntem kullanılabilir? Bu sorularıma cevap verebilecek bilgisi olan biri varsa forumdaki diğer arkadşlara da yardımcı olur.

Çözüm
Peki elde ettiğimiz kartları nerede satabiliriz ve tahmini ne kadar gelir elde edilebilir?
Bir kart maks. 70Krş olarak düşün ama ortalama 40-50Krş arası kartlar oluyor. bunlardan ne kadar çok kazanırsan o kadar çok gelir elde ediyorsun. Steam Topluluk Pazarında satabilirsin.
Oyunları oynuyormuş gibi gösterip koleksiyon kartı düşürmenize yarayan programlardır. Ban riski yok diye biliyorum arkadaşlarım kullandı ve hiçbir sorun olmadı ama yine de emin değilim net bir şey söyleyemiyorum. Koleksiyon kartı olan oyunlarda kullanılabilir. Ama ne kadar güvenli bilmiyorum sonuçta Steam hesabımız ile giriş yapıyoruz.

Oyunları oynuyormuş gibi gösterip koleksiyon kartı düşürmenize yarayan programlardır. Ban riski yok diye biliyorum arkadaşlarım kullandı ve hiçbir sorun olmadı ama yine de emin değilim net bir şey söyleyemiyorum. Koleksiyon kartı olan oyunlarda kullanılabilir. Ama ne kadar güvenli bilmiyorum sonuçta Steam hesabımız ile giriş yapıyoruz.
3-4 yıldır kullanıyorum bir sorun olmadı. Ne ban, ne hesap çalımı ne de envanter vb. boşaltım.

Kısaca kütüphanedeki oyunlarınızı oynuyormuş gibi gösterir ve oyunlardan kart almanızı sağlar. Para kazanmak için düşen kartları satmanız gerekiyor. Ban riski ise şu ana kadar belki kimse yememiştir fakat Steam bir gün programı engellerse o zaman sıkıntı yaşayabilirsiniz fakat Idle Master programından uzun süredir bir ban yiyen hesap görmedim.

Peki elde ettiğimiz kartları nerede satabiliriz ve tahmini ne kadar gelir elde edilebilir?
Bir kart maks. 70Krş olarak düşün ama ortalama 40-50Krş arası kartlar oluyor. bunlardan ne kadar çok kazanırsan o kadar çok gelir elde ediyorsun. Steam Topluluk Pazarında satabilirsin.

Çözüm

Geri
Yukarı