Idle Master kart düşmüyor

• Konuyu başlatan m47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 746

m47

Kilopat
3 gün önce hızlı bir şekilde düşürüyordum dün sildim bugün tekrar yükledim. Zup serisinden birkaç tane oyun aldım ve bir tane daha oyun aldım yaklaşık 1 saat oynamama rağmen hiçbir şekilde kart gelmedi. Yanlış olan bir şey mi var?
Oturum açma bugu oldu çerezlerden ID alıp girdim acaba o mu kart düşürmeme engel oldu?

1656878299819.png

1656878310773.png

İlk kullanımda çok hızlı düşüyor sonra zamanla çok yavaş düşüyor hatta zarar ediyorsun ne yapıyorsan ilk yüklediğin an oluyor benim deneyimimce.

Yani bende her zaman aynı sürede düşmüyor zaten biri 1 saatte düşüyorsa diğeri 3 4 saatte dusebilir bu uygulama sana direk şu saate düşecek demiyor ki ama mobili daha hizli dusuruyor ozellikle 2den fazla oyunda ayni anda düşürmeyi açarsanız

3 gün önce hızlı bir şekilde düşürüyordum dün sildim bugün tekrar yükledim. Zup serisinden birkaç tane oyun aldım ve bir tane daha oyun aldım yaklaşık 1 saat oynamama rağmen hiçbir şekilde kart gelmedi. Yanlış olan bir şey mi var?
Oturum açma bugu oldu çerezlerden ID alıp girdim acaba o mu kart düşürmeme engel oldu?

Eki Görüntüle 1440153

Eki Görüntüle 1440155

Biraz düştükten sonra 3 saate kadar düşmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı