Steam Idle Master kart kasmıyor

TunasKakaleys

Centipat
Daha fazla  
Selam, Steam Idle Master kullanıyorum ama bir sorun çıktı. Steam Idle Master kart düşürmüyor. 5 dolar sınırım yok ama düşürmüyor. Sabah düşürüyordu yeni oyunlar aldım, kart haklarımda dolmadı. Ne yapacağım?

15 dakikada kartlarım düşüyordu benim arkadaş zaten geç düşüyor dememiş düşmüyor demiş 5 dolar sınırını geçmiş miydiniz acaba?

Sabahtan beri oyun kasıyorum. 22 oyunu 2 saatten önce kastım . Sonra yine 30 küsür oyunda yaklaşık yine aynı sayılarda 2 saat olmadan kastım bugün . Lakin iade etmedim bilerek . haksız kazanç olurdu emeksiz para kasmış olurdum. arada bir resetle bilgisayarını. ve idleden hesap bağlantısını kes çıkış yap komple sonra baştan aç her şeyi

Ben yeni yeni denemek için 9 oyun satın aldım 2.4 saat oldu hiç kart düşmedi bunun için daha fazla beklemek ve daha fazla oyun mu gerekli yani.

70 oyun aldım 40 TL'ye şu an 90 kart düştü 50 TL gelir geldi ve daha bu oyunlardan düşecek 150 kart daha varmış fazla oyun al hızlı düşüyor galiba.

15 dakikada kartlarım düşüyordu benim arkadaş zaten geç düşüyor dememiş düşmüyor demiş 5 dolar sınırını geçmiş miydiniz acaba?
5 dolar sınırı ne acaba ?

Geri
Yukarı