Idle Master Steam hesabına bağlanmıyor

Yenimisiniz yani yoksa daha önce sizde oluyor uydu?

Programda biraz sıkıntı var gece bıraktım sabah devam ediyordu bitirdim sonra tekrar başlayayım dedim bağlayamadım bazen kendi sisteminizden kaynaklanıyor ondan dedim
Hayır hatta dün ve bügün normal çalışıyordu öğleden sonra oldu.

Böyle bir konu var ancak konudaki linke girdiğimde hataları paylaşan kullanıcıları buldum

Sizin sisteminizden kaynaklanıyor olması yüksek programı yeniden yükleyin

Hayır hatta dün ve bügün normal çalışıyordu öğleden sonra oldu.

Böyle bir konu var ancak konudaki linke girdiğimde hataları paylaşan kullanıcıları buldum
Çözümdekini denedinizmi

Ben size Bir rehber atayım orada olası hatalar ve çözümleri var oraya bakın ve deneyin

Oradan olası hatalar ve çözümleri yazan yer bir deneyin olmazsa yapılabilecek hiçbir şey yok

Ben size Bir rehber atayım orada olası hatalar ve çözümleri var oraya bakın ve deneyin

Oradan olası hatalar ve çözümleri yazan yer bir deneyin olmazsa yapılabilecek hiçbir şey yok
Hocam internette de gördüm şu tarayıcı bilgileri mevzusunu . Steam guard da var ama yine de sorayım sıkıntı çıkmaz değil mi ?

Oldu hocam gerçekten çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı