Idle Master sürekli kart düşürmesini sağlamak

Canelium

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar herkese, ben Idle Master isminde Steam'de kart düşüren bir uygulama indirdim ve hızlı düşürme taktiğini gördüm. 1 günde her oyuna birkaç tane kart düşürdüm. Fakat artık oyun kalmadı gözüküyor ve kart düşürmüyor. Bu programı 1 yıldır kullananları gördüm internette. Nasıl uzun süreli kullanılıyor? Tekrardan tüm oyunlara bir daha kart nasıl düşürülüyor? Ben yaklaşık 7TL kastım uygulama sayesinde, her oyuna birkaç kart çıktı. Daha fazla çıkartmıyor, aramıyor kart. Nedeni nedir? İnternette araştırmama rağmen bulamadım.

Mesela bir oyunun 8 tane koleksiyon kartı varsa sadece 4 tanesini düşürebilirsin, geri kalanları satın alman lazım. Oyun içinde belirli bir harcama yaptığın zaman veya DLC satın aldığınız zaman yeniden kart düşürme hakkı kazanabiliyorsun.

Her oyuna istediğin kadar kart düşüremezsin, bunun sınırı var.
Profil>Rozetler kısmında görebilirsin kaç tane kaldığını.

Ekran Alıntısı.PNG

Sürekli ucuz oyunlar alıyorlar. Aynı oyunla maksimum belli sayıda kart düşürürsünüz. Steam'da binlerce çok ucuz kart düşürülebilecek oyun var.

Sürekli ucuz oyunlar alıyorlar. Aynı oyunla maksimum belli sayıda kart düşürürsünüz. Steam'da binlerce çok ucuz kart düşürülebilecek oyun var.
Anladım çok teşekkürler. Bu sınırı bilmiyordum. Rica etsem kart fiyatları iyi yani kar ettirebilecek ucuz oyun önerir misin? 1-5 TL arası?

Bu forumda birisinin yorumundan almıştım bu copy-paste'yi, şu an hatırlamıyorum. Bunları alabilirsin.

1) Zup! S
2) Zup! XS
3) Zup! Zero 2
4) Zup! Zero
5) Zup! F
6) Zup! 8
7) Zup! 3 *
8) Zup! 9 -
9) Pretty Neko
10) Hentai Girl Fantasy
11) Hentai Girl Karen
12) Pretty Angel
13) Hentai Girl Linda
14) Hentai Girl Hime
15) Qop (İndirimde)
16) Qop 2 (İndirimde)
17) Oik 3
18) Dude Simulator 3
19) Oik 20) Hentai Memory
21) Space Codex
22) Over The Dream (İndirimde)
23) Fated Souls 2 (İndirimde)
24) PLAY WITH ME (İndirimde)
25) Material Girl (İndirimde)
26) Dragonia (İndirimde)
27) Super Kınky (İndirimde)
28) Grobda Remix (İndirimde) 29) Fox hime zero (İndirimde)

Anladım çok teşekkürler. Bu sınırı bilmiyordum. Rica etsem kart fiyatları iyi yani kar ettirebilecek ucuz oyun önerir misin? 1-5 TL arası?
Bende bedava 1-2 tane önereyim zarar etme şansın yok.:

Geri
Yukarı