IDM ile Instagram'den video indirilmiyor

Makaleler
1
Yer
Bursa
IDM kullanıcıları;

Eskiden Instagram'dan video indirebiliyordum fakat artık Instagram'de video açınca "videoyu indir" seçeneği gelmiyor. Sizde de böyle mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram video adresini aşağıda bulunan linkteki alana yapıştırıp indirebilirsin videolarını.

Download Instagram video and photos - Instagram Video Downloader (savefrom.net)
Gizli hesaplarda işe yaramıyorlar. :)
Ben indirebiliyorum ama bazı videoları.
Programı, eklentiyi ve tarayıcıyı sıfırladım, düzeldi.
Daha önce denemedim Instagram'da. Chrome'da eklentisi mevcut mu? Sorun sadece Instagram'da mı var?
Eklenti mevcut olmasına rağmen böyle bir hata vardı. Sadece Instagram'da böyle bir sorun yaşıyordum.

Son düzenleme:
Sorunu zaten çözmüşsün, yine de yazayım işine yarayacak olabilir. Böyle bir durumda;

Revo Uninstaller ile IDM'yi tam kaldırın, bilgisayarı yeniden başlatın.

Herhangi bir tarayıcı açık değilken IDM'yi tekrardan kurun. Chrome'a eklenti otomatik yükleniyor(du). Eklenti otomatik yüklenmediyse tarayıcınızın extensions (eklenti) sayfasına girin. IDM'nin kurulu olduğu dizinde IDMGCExt.crx adlı dosyayı eklenti sayfasına sürükleyip gerekli izinleri verin. Bütün bunları yaptıktan sonra herhangi bir sıkıntı yaşanmaması lazım.

Sorunu zaten çözmüşsün, yine de yazayım işine yarayacak olabilir. Böyle bir durumda;

Revo Uninstaller ile IDM'yi tam kaldırın, bilgisayarı yeniden başlatın.

Herhangi bir tarayıcı açık değilken IDM'yi tekrardan kurun. Chrome'a eklenti otomatik yükleniyor(du). Eklenti otomatik yüklenmediyse tarayıcınızın extensions (eklenti) sayfasına girin. IDM'nin kurulu olduğu dizinde IDMGCExt.crx adlı dosyayı eklenti sayfasına sürükleyip gerekli izinleri verin. Bütün bunları yaptıktan sonra herhangi bir sıkıntı yaşanmaması lazım.
Aynen, ben de böyle yaptım. Sorunun çözümünü yazdığınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı