IDM ile video indirme

Sagokey019

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. IDM ile bir videoyu indirmek istiyorum lakin 2 tane dosya buluyor .ikisi de MP4 uzantılı. Birisi ses videosu birisi görüntü videosu sanırım. Skisini de açtığımda Windows Media Player oynatmıyor. VLC ile açtığımda ise açılıyor ama ses de görüntü de çıkmıyor. MKVToolNix ile birleştirdim ses ve görüntü dosyasını işe yaramadı. K-Lite codec indirim kurdum o da işe yaramadı. Diğer sitelerde vs hiçbir sorun yok sadece bu sitede sorun var videonun indirilememesi için şifreleme yapmışlar sanırım pek anlamıyorum açıkçası. Bu konuda yardım edebilecek varsa çok sevinirim.

Bazı sitelerde de farklı formatlarda indirtiyor. Codecsiz açılmıyor hatta codec ile bile açamıyorsunuz. Siteyle alakalı bir durum olabilir. Youtube'dan çektiğim videolarda hiç sıkıntı yokken twitter dan indirdiklerim .ts formatlı iniyor mesela.

Bazı sitelerde de farklı formatlarda indirtiyor. Codecsiz açılmıyor hatta codec ile bile açamıyorsunuz. Siteyle alakalı bir durum olabilir. YouTube'dan çektiğim videolarda hiç sıkıntı yokken Twitter'dan indirdiklerim. TS formatlı iniyor mesela.

Hocam format olarak MP4 gözüküyor sanırım pek anlamıyorum bağışlayın. Peki bunun bir çözümü yok mudur?

Dediğiniz gibi olabilir, indirilip izlenmemesi adına. Sonuçta, indirip başka insanlarla paylaşabilirsiniz diye bir koruma koydular sanirim.
Evet hocam sonuçta emek verilerek hazırlanan videolar çoğaltılmaması için yapılmış büyük ihtimalle.Ama yine de bir çözümü olabilir diye düşünüyorum.Teşekkürler ilginiz için

hocam bu video ücretini vererek aldığım ders videoları hesaba giriş yapmadan göremezsiniz yani.

Ben de internetim olmadığı zaman da dersleri izlemek istiyorum indirmek istiyorum o yüzden ama olmuyor :(
Hocam ekran kaydı dışında başka türlü nasıl indirebilirsiniz bilmiyorum. Kimse indirmesin diye şifrelemişlerdir videoları.

Hocam ekran kaydı dışında başka türlü nasıl indirebilirsiniz bilmiyorum. Kimse indirmesin diye şifrelemişlerdir videoları.
Videoların süresi çok uzun o yüzden bir çıkar yolu arıyorum hocam.Biraz araştırdığımda rtmdump gibi bişey duydum tek çözüm olarak ama onu da nasıl yapacağımı bilmiyorum.Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı