vk.com IDM ile video film indirme

siyahpanda

Hectopat
4-5 ay önce sorunsuz VK.com dan idm'le video indirebiliyordum ama şu an vk.com a giriş yapıp video ekranının sağ üst kısmı idm butonuna tıklayınca video indirmeye calısınca söyle bir uyarı cıkıyor:''Bazı siteler aynı anda iki dosya indirmeye izin vermiyor ''

Firefox ta hep bu uyarıyı veriyor bazen internet explorerdan vk.com' giriş yapınca idm butonundan indirebiliyorum ama ertesi gün bilgisayarı açtıgımda internet explorerda da aynı uyarı geliyor yani :''Bazı siteler aynı anda iki dosya indirmeye izin vermiyor ''

Ben idm'le indirmek istiyorum videoları başka sitelerden video indirince sıkıntı çıkmıyor. Baska sitelerde süper indiriyorum. Neyi düzeltmemiz gerekiyor idm le vk.comdan video indirmek için ?

Not: VK.com a üyeliğim var.

- - - Güncellendi - - -

Windows 7 kullanıyorum idm 6.15 sürümü kullanıyorum.

Güncel olan Windows 8'e geçmeni öneririm. İDM'nin sürümü çok eski 6.15'de baya sorun vardı. İDM 6.17 Final 10 sürümü yükleyince sorun çözülecektir. Bir de Chrome ile denedin mi ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı