IDM indirme çubuğu çıkmıyor

• Konuyu başlatan Umur
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 35B

Hectopat
Daha fazla  
Selam bilgisayarıma IDM kurdum, Chrome'a eklenti geldi fakat indirme çubuğu çıkmıyor.Yardım ederseniz sevinirim..

Google Chrome Sürüm 48.0.2564.116 m
IDM Sürüm 6.25 build 12
İşletim Sistemi Windows 7 Ultimate x64

Son düzenleme:
Ayarların bu şekilde olduğundan emin olun:

upload_2016-3-8_19-41-19.png

Yine de her sitede desteklenmeyebilir.

Aynı sorun bende de vardı. İlk önce Chrome'u en son sürüme güncelle (49.0.2623.75 m). Daha sonra IDM eklentisini sil ve IDM'yi kaldır ve kalıntı dosyaları tamamen temizle ve akabinde bilgisayara restart at. En güncel IDM sürümünü indir, kurulumunu yap ve tekrar restart at. Bilgisayarın açıldıktan sonra Chrome'dan eklentileri kontrol et; kendiliğinden eklenmişse aktif olup olmadığına dikkat edip kapatırsın fakat eklenmemişse IDM'nin yüklü olduğu klasörde IDMGCExt.crx adlı dosyayı sürükleyip eklentilere eklemen gerek. Bunu yaptıktan sonra Chrome'u kapatıp tekrar aç ve sorunun halloldu.

Not: Bu söylediklerimi Win10 ve Win8.1 sürümlerinde deneyip sonuç aldım, Win7 kullanmadığımdan dolayı çalışıp çalışmayacağı hakkında net bir şey söyleyemem ama bir fark olacağını pek zannetmiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı