IDM indirme yaparken sistem donma sorunu

Ufuk DEMİRTÜRK

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı yeni aldım video indirmek için IDM kullanıyorum. Video indirirken bilgisayar tamamen donuyor format attım düzelmedi. Garantiye gönderdim yine aynı sorun var IDM yerine eagle get diye yeni bir program yükledim. Sorun çözülür zannetim fakat yine aynı bilgisayar. Windows 10 şu an tekrar IDM kurdum sorunu bir türlü çözemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun birçok sebebi olabilir. Aldığın PSU yetersiz geldiği için biraz sistem yüke girdiğinde sistem kilitliyor olabilir. Isınma kaynaklı bir sorun olabilir veya HDD'de Bad Sector olduğu için indirme esnasında kilitleme yaşayabilirsin.

Bunun birçok sebebi olabilir. Aldığın PSU yetersiz geldiği için biraz sistem yüke girdiğinde sistem kilitliyor olabilir. Isınma kaynaklı bir sorun olabilir veya HDD'de Bad Sector olduğu için indirme esnasında kilitleme yaşayabilirsin.
Isınma kaynaklı değil. Çünkü bilgisayarı daha yeni aldım 1 hafta olmadan donmaya başladı. Şu an 1.ayı hala devam ediyor. PSU ne demek istadin anlamadım. Sorunumu nasıl çözebilirim?

1. Sistemini detaylı yaz.
2. Problemini video ile gösterir misin. ?
Video ile nasıl gönderiliyor bilmiyorum. Bilgisayar i7 8 GB RAM 2 GB ekran kartı. Bakın video indirmeye başlıyorum daha sonra bazen video hata verip donuyor. Bazen hata vermeden donuyor. Bu olay toplu video indirirken de oluyor. Videoyu tek tek indirirkende nasıl çözebilirim?

1. sorun crack kullanman.
2. sorun sürücülerini güncel tutmaman.
3. sorun AV kullanmaman yada adi olması.
4. sorun modem adi ve güncel olmaması.
Sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı