IDM indirmesi iptal oluyor

Dohc Vtec

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dün IDM'den BF Bad Company 2 indirmeye calıştım 1 GB civarlarında hata verdi. Yeniden denedim yine 1.5GB gibi hata verdi yine. Sonra sitede hata olduğunu düşünüp başka siteden indirken yine hata verdi. Az önce Metro 2033 indiriyordum yine 1.8 de hata verdi. Bunu neden yaptığını bilen var mı? Programı ilk kurduğumda CoD MW indirdim sorun olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsana destek vermiyoruz diyen penguenler geliyor kaç.

Hata vermesinin nedeni disk alanının az olmasından olabilir veya indirme sırasında programı aniden kapattıysan olur bu, google drive'dan indiriyorsan indirmeyi yarıda kestiğinde tekrar devam et dediğinde devam etmiyor bazen. Idm arayüzüne gel, İndirmek istediğin dosyaya sağ tıklayıp "indirme adresini yenile" diye bir şey olması lazım adresi yeniliyor ve tekrar kaldığı yerden indirmeye başlıyor.

Muhtemelen indirdiğiniz site sorunlu. Genelde IDM ile indirdiğin dosyaların devam edebilme özelliği olur. Bu indirdiğiniz sunucu ile alakalı. Siz en iyisi Torrent kullanmasını öğrenin.

Fotograf eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın ekledim.

Ne hata verdiği önemli. Hata kutucuğunu okumayı deneyin. Ne diyor size IDM?
Korsana destek vermiyoruz diyen penguenler geliyor kaç.

Hata vermesinin nedeni disk alanının az olmasından olabilir veya indirme sırasında programı aniden kapattıysan olur bu, Google Drive'dan indiriyorsan indirmeyi yarıda kestiğinde tekrar devam et dediğinde devam etmiyor bazen. IDM arayüzüne gel, indirmek istediğin dosyaya sağ tıklayıp "indirme adresini yenile" diye bir şey olması lazım adresi yeniliyor ve tekrar kaldığı yerden indirmeye başlıyor.

Notebooku yeni aldım 450 GB boş alan var şu an. Oyunu indirmeye aldıktan sonra masaüstünde indirme açık şekilde diğer odaya geçiyordum döndüğümde resimde eklediğim hatayı veriyordu. Yeniden indir dediğimdede hata devam ediyor maalesef. Yıllarıdır IDM kullanıyorum hiç böyle yapmamıştı. Oyunları uygun fiyat buldukça almayı tercih ediyorum Sniper Ghost Warior 2'yi 4TL Medal Of Honor'u 20TL'ye aldım. Ayrıca altyapı sorunu nedeniyle internetim yok telefonun internetinden indiriyorum oyunları. Sitelerde oyunlar 2-3 GB daha az boyutta olmasıda beni cezbediyor açıkçası.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    15,8 KB · Görüntüleme: 26
  • 2.PNG
    2.PNG
    18,6 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı