Çözüldü IDM nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MT060915

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Edit: Sorunum çözdüldü: Microsoft Store'den Edge tarayıcısını indirdim ve Edge tarayıcısından IDM indirip uninstall yaptım.
(Edit bir akılsızlık edip IDM'yi Denetim Masası'ndan değil de dosya konumundan dosyalarını silmeye çalıştıp görev yöneticisi denetimlerde o dosyaları bulamıyorum :()
arkadaşlar bilgisayarıma IDM (Internet Download Manager) indirdim fakat artık kullanmak istemediğimden sildim.
Daha doğrusu silmeye çalıştım fakat şu dosyalar silinmiyor.

idmss2.PNG

Bu dosyaları silmeye çalıştığımda aldığım hata: (dosya Windows gezgini üzerinde açık olduğundan bu eylem gerçekleştirilmiyor.)
Tarayıcımdan indirme yapcağım zaman ise şöyle bir hata geliyor:

idmss.PNG

İlk attığım resimdeki dosyaları nasıl silebirim?

Son düzenleme:
Arkadaşlar bilgisayarıma IDM (Internet Download Manager) indirdim fakat artık kullanmak istemediğimden sildim.
Eki Görüntüle 1142374
Bu dosyaları silmeye çalıştığımda aldığım hata: (dosya Windows gezgini üzerinde açık olduğundan bu eylem gerçekleştirilmiyor.)

Eki Görüntüle 1142376

Sisteminizi yeniden başlattıktan sonra silmeyi deneyin.

Arkadaşlar bilgisayarıma IDM (Internet Download Manager) indirdim fakat artık kullanmak istemediğimden sildim.
Eki Görüntüle 1142374

Eki Görüntüle 1142376

Görev yöneticisinde, hizmetler kısmından bu dosyaların görevlerini sonlandırmayı deneyebilirsiniz.

Görev yöneticisi>hizmetlerden bu isimleri ara ve görevi sonlandır de.

Maalesef baktım fakat yok IDM silerken biraz akılsızca sildim dosya konumundan CTRL'a delete yapmıştım ama bunlar dediğim gibi silinmiyor hizmetlerdede yok.
IDM klasörüne sağ tıklayıp özellikler-güvenlik-gelişmiş sekmesinden kendinize yetki vermeniz lazım. Anlatırdım da çok uzun, YouTube videolarına bakabilirsiniz.

Acaba müsait iseniz o videolardan birinin linkini atabilir misiniz bende bakmıştım fakat tam sorunuma çözüm olmadı.

Maalesef baktım fakat yok IDM silerken biraz akılsızca sildim dosya konumundan CTRL'a delete yapmıştım ama bunlar dediğim gibi silinmiyor hizmetlerdede yok.

Acaba müsait iseniz o videolardan birinin linkini atabilir misiniz bende bakmıştım fakat tam sorunuma çözüm olmadı.
Kardeşim benim dediğim yöntem silinmeyen klasörleri kesin silmek için yapılan bir yöntem. Arkadaşların yazdıkları cevapları denedin mi? Bilgisayarı yeniden başlatmak, programı kaldırmak gibi?

Yeni konular

Geri
Yukarı