Çözüldü IDM nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MT060915

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Edit: Sorunum çözdüldü: Microsoft Store'den Edge tarayıcısını indirdim ve Edge tarayıcısından IDM indirip uninstall yaptım.
(Edit bir akılsızlık edip IDM'yi Denetim Masası'ndan değil de dosya konumundan dosyalarını silmeye çalıştıp görev yöneticisi denetimlerde o dosyaları bulamıyorum :()
arkadaşlar bilgisayarıma IDM (Internet Download Manager) indirdim fakat artık kullanmak istemediğimden sildim.
Daha doğrusu silmeye çalıştım fakat şu dosyalar silinmiyor.

idmss2.PNG

Bu dosyaları silmeye çalıştığımda aldığım hata: (dosya Windows gezgini üzerinde açık olduğundan bu eylem gerçekleştirilmiyor.)
Tarayıcımdan indirme yapcağım zaman ise şöyle bir hata geliyor:

idmss.PNG

İlk attığım resimdeki dosyaları nasıl silebirim?

Son düzenleme:
Yukarıda internet tarayıcısından indirme yapamıyorum hata veriyor demiş arkadaş.

Çok pardon o detayı görmemişim ben :) peki bilgisayarda TeamViewer yüklü mü? Bağlanabilirsem 5 dakikada çözerim. Şu an bilgisayar ne halde bilmediğim için konuya neresinden yardım edeceğimi kestiremedim. Ama çok basit bir durum formatlık bir şey yok yani.

Çok pardon o detayı görmemişim ben :) peki bilgisayarda TeamViewer yüklü mü?

Maalesef yok diski boşaltıyordum başka PC geçiş yapacağımdan
Eğer yapacağınız şey benim yapabileceğim kolay bir şey değilse daha fazla uğraştırmak istemem format atabilirim.
İstersenizde olayın tam olarka ne olduğunu anlatabilirim detaylarla.

Maalesef yok diski boşaltıyordum başka PC geçiş yapacağımdan
Eğer yapacağınız şey benim yapabileceğim kolay bir şey değilse daha fazla uğraştırmak istemem format atabilirim.
İstersenizde olayın tam olarka ne olduğunu anlatabilirim detaylarla.

Hocam birkaç soru soracağım şimdi.
1-Google Chrome mu kullanıyorsun bu indirme esnasında aldığın hatayı Chrome da mı alıyorsun?
2-Başka tarayıcı var mı bilgisayarında mesela Internet Explorer-Edge ile bir şey indirmeyi denedin mi yine bu hatayı aldın mı indirirken?
3-Bilgisayarda açık mail hesabın var mı?

Google Chrome kullanıyor musun bilmiyorum ama eğer kullanıyorsan ayarlara girip indirmelerle alakalı bölümlerde internet download manageri devre dışı bırakma gibi bir seçenek var mı bi kurcalar mısın?

Geri
Yukarı