İdrarda yanma ve kan

Exupery

Centipat
Arkadaşlar merhaba. 18 yaşındayım. Birkaç gündür yanma ve kan şikayetim var. Neden kaynaklı acaba? Danışmak istedim. Başına gelen var mı hiç?

Arkadaşlar şu ana kadar karşı cinsle herhangi bir temasım olmadı ders çalışırken bir anda yanma hissettim ve böyle bir durum söz konusu meydana geldi ürolojiye gideceğim.
Kardeşim geçmiş olsun. idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorsun acil bir şekilde doktora gitmeni öneririm iş okul ne varsa hemen bırak ve git. Yakın zamanda ayakta duramayacak hale geleceksin böbrek ağrısı çekeceksin idrarından parça parça şeyler gelecek için sökülüyormuş gibi olacaksın aynı şeyleri bende yaşadım. Dediğim gibi hemen doktora gitmelisin.

Tabii ki gideceğim başıma gelecek her türlü herhangi bir korkum yok direkt tedaviye başlayacağım.

Arkadaşlar yazma gereği duydum doktora gittim ve sonuç pancar yememden dolayı idrar rengi kırmızıya dönmüş doktor 25-30 idrardan sonra kendi rengine döner dedi öylede oldu yanma sebebi ise üşütmekten dolayı olduğunu söyledi şu an iyiyim herkese teşekkürler.

Ya hocam bu tarz sağlık problemlerini günlerce bekleyene kadar gelip bir de forumda konu açana kadar gitsenize bir doktora? Ailenize annenize veya yakınınıza danışsanıza. Yolda mı buldunuz canınızı anlamıyorum? Ben yaşamış olsam ne yapabilirim bunun için.
Haksızsınız ki Sağlık kategorisi açılmış. Aklı başında her insan doktora gider zaten, arkadaş da gidecekmiş fakat öncesinde merakından sormak istemiş. Her Sağlık konusuna bunu yazmaktan vazgeçin. Tamam en zekisi sizsiniz.

Haksızsınız ki Sağlık kategorisi açılmış. Aklı başında her insan doktora gider zaten, arkadaş da gidecekmiş fakat öncesinde merakından sormak istemiş. Her Sağlık konusuna bunu yazmaktan vazgeçin. Tamam en zekisi sizsiniz.
Her sağlık konusuna bunu yazmadığımı, yorum yaptığım konulara bakarak kimlere ne deyip nasıl yardım ettiğimi görebilirsin. Boş yorum yapma.

Geri
Yukarı