İdrardan kan gelmesi ve yanma

Laxextrem

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle başlıkta da gördüğünüz gibi bu sorundan muzdarip olmaya başladım. Nedense içime bir korku geldi. Daha 19 yaşındayım. Sizce ne yapmalıyım? Hemen doktora falan mı gitmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle başlıkta da gördüğünüz gibi bu sorundan muzdarip olmaya başladım. Nedense içime bir korku geldi. Daha 19 yaşındayım. Sizce ne yapmalıyım

Ne kadar süredir var? Yakın zamanda cinsel ilişki yaşadın mı ya da cinsel organına fazla mı yüklendin yakın zamanda? Belsoğukluğu, Frengi ya da basit bir sistit olabilir. İsimlerine bakmayın üçüde ağrılarına katlanamayacağınız için sizi doktora gitmek zorunda bırakacak basit sorunlar. Doktor değilim ama daha önce birkaç farklı sıkıntı tecrübe ettiğim için söylüyorum

Son düzenleme:
Ne kadar süredir var? Yakın zamanda cinsel ilişki yaşadın mı ya da cinsel organına fazla mı yüklendin yakın zamanda? Belsoğukluğu, frengi ya da basit bir sistit olabilir. İsimlerine bakmayın üçüde ağrılarına katlanamayacağınız için sizi doktora gitmek zorunda bırakacak basit sorunlar. Doktor değilim ama daha önce birkaç farklı sıkıntı tecrübe ettiğim için söylüyorum.

Yok hocam ne cinsel ilişkisi ya da asılması ikisi de yok. Ben de ne oldugunu anlamiyorum bugün doktora gideceğim

Öncelikle başlıkta da gördüğünüz gibi bu sorundan muzdarip olmaya başladım. Nedense içime bir korku geldi. Daha 19 yaşındayım. Sizce ne yapmalıyım? Hemen doktora falan mı gitmeliyim?

Hocam, direkt hastaneye gitmek yerine burada konu açman çok saçma olmamış mı? Mesela Allah korusun tek kolun koptu diyelim, onun içinde Technopat'a gelip "kolum koptu, nasıl yerleştiririm?" mi diyeceksin Allah rızası için bir düşün hocam ya 😂

Edit: Onun dışında gerçekten geçmiş olsun

Uzman hekim dahi olsa buradan seni yönlendiremez. Buraya en fazla soracağın sorunun "hangi doktora gitmeliyim" olması gerekir.
Üroloji bölümüne gidip görünürsün, ona göre tanı koyup tedavi uygulanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı