IELTS için kitap ve kaynak önerisi

Bga012

Picopat
İngilizce seviyem fena değil. Listenin ve Speaking kısmında fena olduğumu düşünmüyorum. Ancak hangi seviyede olduğumu bugüne kadar hiç ölçmedim.

Kaynak kitap önerisi ve çalışma metodu önerebilir misiniz? 30-40 günlük sağlam bir çalışma ile alma şansım nedir? Bir de İngilizce seviyemi nereden öğrenebilirim tam olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
IELTS için 16'lı eski sınavlardan oluşan Cambridge'nin bir serisi var onu öneririm. Ben çalışırken sadece 15-20 gün gibi bir süre duolingoya baktım ve sınavdan 4.5 puan yaptım. Çalışmak için duolingo gibi bir uygulama bile yeterli. Çok zor bir sınav değil. Strese girmeyin.

IELTS için 16'lı eski sınavlardan oluşan Cambridge'nin bir serisi var onu öneririm. Ben çalışırken sadece 15-20 gün gibi bir süre duolingoya baktım ve sınavdan 4.5 puan yaptım. Çalışmak için duolingo gibi bir uygulama bile yeterli. Çok zor bir sınav değil. Strese girmeyin.
Hocam en çok hangi kısımlar zorlamıştı sizi?

Hocam söylediğiniz seriyi bulamadım ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı