IEM kulaklık için jack Type-C çevirici önerisi

nightfever

Hectopat
Merhaba arkadaşlar yeni telefon olarak S22 aldım fakat jack girişi bulunmuyormuş. Bu yüzden yeni aldığım IEM kulaklıklarımı bağlayamıyorum bunun için Type-C jack dönüştürücüye ihtiyacım var. IEM kulaklığı ses kaybı yaşamadan kullanabilmem için ne tür nitelikte bir dönüştürücü olmalı? IEM kulaklıklarımın marka modeli qoa gimlet.

Bu dönüştürücü fazlasıyla iyi:

IEM kullanıcıları tarafından sıklıkla bu kullanılıyor. İlk alışveriş indirimi ile birlikte vergi kargo dahil 250TL gibi bir fiyata geliyor. iOS kullanıcısı olsaydınız direkt Apple'ınkini önerirdim ama onda Android'de ses kaybı oluyor ya da çalışmıyor. Yanında Type-C'den USB-A aparatı da yolluyorlar yani PC'nize de takabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bu dönüştürücü fazlasıyla iyi:

IEM kullanıcıları tarafından sıklıkla bu kullanılıyor. İlk alışveriş indirimi ile birlikte vergi kargo dahil 250TL gibi bir fiyata geliyor. iOS kullanıcısı olsaydınız direkt Apple'ınkini önerirdim ama onda Android'de ses kaybı oluyor. Yanında Type-C'den USB-a aparatı da yolluyorlar yani PC'nize de takabilirsiniz.

Çok teşekkürler fakat yurt dışından gelmesi uzun sürecek. TR de satılan bir ürün var mı? 1 hafta kulaklıksız 2 saat yol çekmek istemiyorum.

Sanırım TR de satılanı yok sizin attıgınız linkten alacagım çok teşekkür ederim.
Maalesef yok. Apple'ınki 300TL fiyatıyla çok kaliteli bir DAC fakat EU versiyonunda yani aynı zamanda ülkemizde satılan versiyonunda Android cihazlarda çalışmıyor. US versiyonunda ise çalışıyor. Tek kaliteli çalışabilen seçenek ülkemiz için Aliexpress'de satılan ürün.

Geri
Yukarı