IEM kulaklık önerisi

iEweery

Zeptopat
Daha fazla  
Daha önce sürekli kulak üstü kulaklık kullandım ve artık bıkmış durumdayım. Bir suredir araştırdım ve IEM kulaklıkları gordum. Oyun oynamak ve muzik dinlemek icin uyumlu ve günlük 8-9 saat kullanabileceğim ses kasarken sorun yaşamayacağım bir IEM arıyorum bütçem 3K civarı buna göre önerileriniz çok hoş olur teşekkür ederim simdiden.

Daha önce sürekli kulak üstü kulaklık kullandım ve artık bıkmış durumdayım. Bir suredir araştırdım ve IEM kulaklıkları gordum. Oyun oynamak ve muzik dinlemek icin uyumlu ve günlük 8-9 saat kullanabileceğim ses kasarken sorun yaşamayacağım bir IEM arıyorum bütçem 3K civarı buna göre önerileriniz çok hoş olur teşekkür ederim simdiden.

Aslında qinera gimlet var Logitech Pro X gibi kaliteli ses veriyor ama kulağı ağrıtma durumu var bir süre sonra, belki bazılarına uyduğu için ağrıtmayadabilir onun dışında çok iyi, IEM dışında Sennheiser'in güzel kulaklıkları var Sennheiser IE 40 Pro ve IE 100 Pro, Sennheiser IE 200 bunlarada bakabilirsin ASUS ROG'un güzel kulaklığıda var.

Aslında qinera gimlet var Logitech Pro X gibi kaliteli ses veriyor ama kulağı ağrıtma durumu var bir süre sonra, belki bazılarına uyduğu için ağrıtmayadabilir onun dışında çok iyi, IEM dışında Sennheiser'in güzel kulaklıkları var Sennheiser IE 40 Pro ve IE 100 Pro, Sennheiser IE 200 bunlarada bakabilirsin ASUS ROG'un güzel kulaklığıda var.

Qoa gimlet ile truthear Zero blue arasindayim şu an ikisinden birini alacağım ama tam emin değilim hala.

Qoa gimlet ile truthear Zero blue arasindayim şu an ikisinden birini alacağım ama tam emin değilim hala.

Qoa gimlet iyi kulaklık ama dediğim gibi kulağınızda ağrı yapabilir yarım saat 1 saat ya da uzun süre sonrasında, bazıları da ağrı yaptığını söylemedi hiç, YouTube kanalında öneriliyorduda belli ki onun kulağa uygun.

Senin kullandığın bir IEM kulaklık var mı oyuna uygun.

Ben ses kasarken kulak içi tercih ediyorum çok daha iyi oluyor ama şu anlık bütçe durumum olmadığı için alamıyorum. Logitech Pro X ile idare ediyorum bu kulaklıklada bayağı iyi ses kasılıyor ama kulak içinde sesler daha derin oluyor daha iyi kasılıyor ses, alacağım kulak içi kulaklık Sennheiser IE 200 olacak bir de bunun yanına çok güzel bir anakart aldım ama daha kullanmak nasip olmadı ASUS ROG STRIX B650E-F modeli, sistemi bilgisayarcıya hafta sonu yollayacağım taktırıp getircekler bizimkiler o zaman onda da test edeceğim sesleri. Bu alttaki konuyuda takip etmenizi öneririm geçen açtım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı