IETT kredi kartı fazla para çekti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kintsugi

Hectopat
Bugün iett otobüsüne bindim. Kredi kartı temassız özelliğini kullandım merakımdan tabii. 20 TL çekti. 9 küsur lira çekmesi gerekirken. Bunun nedeni nedir arkadaşlar. Kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağzını topla önce sonra benimle tartış. Sinema kursun demiyorum ama önceden böyle güzel aktiviteler yapıyordu belediye.

Kanka aşırı boş konuşuyorsun. Hani farklı memleketlerin ulaşım fiyatlandırmasını öğresen inan ki İstanbula şükretip oturursun yerine. Malatyalıyım aslen ve tam bilet 10tlye yakın o da ilçeler daha fenaydı. Gerçi artık Malatya falan kalmadı yıkıldı gitti.
Öncelikle geçmiş olsun, memleketiniz çok kötü durumda maalesef. Olay sadece akbil değil, adam icraat yapmıyor ve habire tatilde. Ayrıca FSM'nin eşinin türbesine tekme atması beni çileden çıkarttı.

Ağzını topla önce sonra benimle tartış. Sinema kursun demiyorum ama önceden böyle güzel aktiviteler yapıyordu belediye.

Yav ben ne diyorum adam seçildikten kısa süre sonra zaten korona belası çıktı diyorum hala ne anlatıyorsun. Bu forumda en saygı duymadığım insan sensin kanka ne ağız toplaması ne anlatıyorsun.

Ya ben ne diyorum adam seçildikten kısa süre sonra zaten korona belası çıktı diyorum hala ne anlatıyorsun. Bu forumda en saygı duymadığım insan sensin kanka ne ağız toplaması ne anlatıyorsun.
Ben senin kankan falan değilim bana böyle hitap etme lütfen. Korona çıktı da devlet ödüyor hastane masrafları vb. şeyleri İBB değil ki. Zaten ABD gibi yerlerde ödenmiyor de neyse. Korona icraat yapmayıp, saygısızlık yapıp sürekli tatile çıkmasını haklı çıkartamaz.

Hangi medyaları genelde okuduğun belli, ekstra olarak icraati var nerelerden takip ediyorsun merak ediyorum dostum açıkçası.

Öncelikle geçmiş olsun, memleketiniz çok kötü durumda maalesef. Olay sadece akbil değil, adam icraat yapmıyor ve ha bire tatilde. Ayrıca FSM'nin eşinin türbesine tekme atması beni çileden çıkarttı.

Kanka tamam en imamoğlu düşmanı sensin ben daha karışmıyorum etmiyorum sana. Gidip hakkınızı arayın abi sonra gelip oy verdik yapmadı falan demeyin gidip efendi gibi şikayet edin ne yapmadıysa. Beni ilgilendirmiyor ne nane yedikleri. Memleketimde her yer tuz buz oldu AFAD gelmedi gidip şikayetimizi dile getirdik ne oldu hiçbir şey. Yapacak bir şey yok ne yapalım gidip parti binası mı yıkalım? Malatya da AKP Belediyesi bu arada. Madem CHP iş yapmıyor AKP de sanki çok bir şey yapıyormuş gibi konuşma

Artı -1 Eksi
Ben senin kankan falan değilim bana böyle hitap etme lütfen. Korona çıktı da devlet ödüyor hastane masrafları vb. şeyleri İBB değil ki. Zaten ABD gibi yerlerde ödenmiyor de neyse. Korona icraat yapmayıp, saygısızlık yapıp sürekli tatile çıkmasını haklı çıkartamaz.

Dostum korona varken AKP seçmenlerı gibi etrafta yüzlerce kişi gibi toplatmadığı ve rakamları arttırmadığı için imamoğlu adına ben özür dilerim :dddddddddd

Kanka tamam en imamoğlu düşmanı sensin ben daha karışmıyorum etmiyorum sana. Gidip hakkınızı arayın abi sonra gelip oy verdik yapmadı falan demeyin gidip efendi gibi şikayet edin ne yapmadıysa. Beni ilgilendirmiyor ne nane yedikleri. Memleketimde her yer tuz buz oldu AFAD gelmedi gidip şikayetimizi dile getirdik ne oldu hiçbir şey. Yapacak bir şey yok ne yapalım gidip parti binası mı yıkalım? Malatya da AKP Belediyesi bu arada. Madem CHP iş yapmıyor AKP de sanki çok bir şey yapıyormuş gibi konuşma
Yakınlarımın ölüm haberleri peş peşe geliyordu ne yaptı AKP? Afadı yollamadı bile emir bekliyoruz diyip geri gittiler sen ı sosyal medyada olan haberleri fake mi sanıyosun. Bi alt sokağımda bina yıkıldı içeriden sesler geliyor afad gelemedi bir türlü hadi AKP'yi de kötüle o zaman

Yakınlarımın ölüm haberleri peş peşe geliyordu ne yaptı AKP? AFAD'ı yollamadı bile emir bekliyoruz deyip geri gittiler sen ı sosyal medyada olan haberleri fake mi sanıyosun. Bir alt sokağımda bina yıkıldı içeriden sesler geliyor AFAD gelemedi bir türlü hadi AKP'yi de kötüle o zaman

Yapamaz, yardımları kesilirse falan öyle muhalif olur yardımları geri gelince savunmaya devam :ddd

10 tane il yıkılmış kolay mı hepsine 3 günde yetişebilmek? Tamam AKP çok kötü yönetti bu süreci fakat 1 il ile 10 il bir değil. Zaten neredeyse hiç bir devlet böyle bir şeye yetişemez.

Dostum korona varken AKP seçmenleri gibi etrafta yüzlerce kişi gibi toplatmadığı ve rakamları arttırmadığı için imamoğlu adına ben özür dilerim :dddddddddd
2 ayrı hakaret ettin nasıl ban almadın hala sen? Kimseyi işten çıkartmayacağız deyip, çıkartıp HDP'li şahısları işe almış, heykelden başka pek bir şey yapmamış, atamın eşinin mezarına tekme atmış, AKP'nin icraatlarını çalmış, sürekli laf çeviriyor ama hala sen İmamoğlu'nu savunmaya devam et. Belli ki bu tartışma bir yere varamayacak, hayatında sana başarılar diliyorum dostum.

Ayrıca biz gelince bu sorunu 5 yılda çözeriz dediği deprem sorununu gelince 100 yıla çıkarttı geçenlerde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı