İfade Bırakma Yasağım Hayırlı Olsun

Vavien ifade sistemini suistimal ediyor mu?

• Evet.

Oy: 74 61,2%
  • Hayır.

Oy: 47 38,8%

• Oy verenlerin toplamı
    121
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu sistemi ziyadesiyle suistimal eden arkadaslar mevcut. Neredeyse her mesaja "hahaha" emojisi birakip milleti galeyana getiriyorlar. Benim mesajlarima da yerli yersiz emoji atan kisiler var, raporlayip geciyorum kendilerini.

Yardim almak icin konu aciyoruz, cevap yazmak yerine iki yasindaki cocuk gibi gülücük emojileri atiyorlar. Bunu yapan adam 35 yasinda falan. Ne zaman aldigim uyari hakkinda bilgi edinmek adina konu acsam deliginden cikip o emojiyi atiyor. Allahtan engelleme secenegi var da böyle insanlarla ugrasmak zorunda kalmiyorum. Mis gibi engeli basip geciyorum ne güzel.

Adamlar size böyle bir secenek sunuyorsa cilkini cikarmanin bir anlami yok. Cocuk desem cocuk da degiller...

@Vavien.

Yukaridaki mesajin muhatabi sen degilsin bu arada. Yanlis anlasilmak istemem.

Cidden bu kadar seviyesizleştiniz mi?

Hayır, tam tersine seviyeyi koruyoruz size ifade uyarısı vererek. Birkaç konuda ben de yerli yersiz konulara gülücük bıraktığınıza şahit olmuştum. Yerinde bir karar olmuş kesinlikle. İnsanlar bir sorun ile cebelleşirken zaten cevap veren sayısı kısıtlı, bir de üstüne onların sorunlarına gülücük bırakacak birileri en son isteyeceğimiz şey.

Kurallar çok basit. Uymazsanız uyarı alırsınız. Moderasyon ekibi doğru bir karar vermiştir.

Eskiden sanırım. Özellik arkadaşı çok heyecanlandırmış, 10 yıldır bu ani bekliyormuş gibi spamlar yagdiriyordu :D
Yarını yokmuş gibi basıyor aynen🤣 Üç kere bildirim gelir mi aynı kişiden aynı mesaja:) "Beğen", "İnanılmaz", "Hahaha":) Random basıyor gibi🤣

Kütüphanede olmayan oyuna bile rozet yapılabiliyor. Burada açıkça belirtilmiş. Okumak zor olmasa gerek.
Bu mantığa göre ben hiçbir soruya cevap vermeyeyim, her soruya gülücük atıp geçeyim. Cevapladığım soruların %70'i bildiğim şeyler. İnsanlar bilmiyor diye komik bir durum çıkmıyor ortaya. Ben de anne karnında öğrenmedim.
Benim mesajıma gülen 10 kişi var. Bu da suistimal olmuyor mu? Onlar rahatsız oluyorsa ben rahatsız olamıyor muyum?
Raporladınız mı? Raporlayın.

Direkt Baba'dan yanıtlar alman oldukça centilmence bir jest Vavien, umarım emojiler isabetli olur.👍🏻😀

Bu tür konular bize ancak vakit kaybettiriyor. Yine soru cevaplamak için girdiğim bir vakit kendimi bu konudaki 9 sayfa mesajı okurken buluyorum. Havanda su dövüyoruz.

Konu tarafımca kilitlenmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı